Zadanie kitchen helpera

Mały człowiek w domu to prawdziwa rewolucja w życiu rodziców. Nieprzespane noce, wczesne pobudki, karmienie na żądanie, bóle brzuszka to kilka podstawowych zmian. Te trudności mieszają się jednak z błogimi chwilami, gdy dziecko jest zadowolone, uśmiechnięte i rozkoszne. Z wiekiem zaś potrzeby dziecka zmieniają się i my – rodzice musimy za nimi podążać.

W czym może pomóc na kitchen helper przy dziecku?

Po roku dziecko zwykle staje się już niezwykle samodzielne. Choć nie zawsze jest na to gotowe, to ma mnóstwo chęci i samozaparcia do radzenia sobie z jedzeniem, wchodzeniem po schodach czy ubieraniem się. To też moment, gdy dziecko uczy się chodzić. Trudno nam więc już skupić się na czynnościach domowych, ponieważ w ciągu minuty nasza pociecha odłożona na macie, gotowa jest przemieścić się na drugi koniec mieszkania. Jedynym sposobem jest zajmowanie dziecka w miejscu, gdzie sami przebywamy, a najczęściej maluch domaga się robienia dokładnie tego samego co my… Najtrudniejszym zadaniem jest chyba gotowanie przy małym łobuziaku. Wiele mam radzi sobie z tym, nabywając kitchen helper dla dziecka. To rodzaj wysokiego krzesła okolonego ze wszystkich stron ściankami bądź deseczkami, które zapobiegają wypadnięciu dziecka. Zwykle ma regulowaną wysokość i rośnie razem z malcem. Występuje w wielu wzorach i kolorach, zwykle wykonany jest ze sklejki. Pozwala on rodzicom na przygotowywanie posiłków, mając dziecko w zasięgu ręki. Wiemy, że jest bezpieczne, może nam pomagać, wszystko widzi, będąc na poziomie szafki kuchennej czy stołu. Pozwala nam na spokojne gotowanie.

Opieka nad dzieckiem wiąże się z wielozadaniowością i bardzo dużą podzielnością uwagi. Niełatwo nam skupić się i przyrządzić obiad czy upiec ciasto. Możemy jednak posiłkować się nowinkami z rynku akcesoriów dziecięcych. Pracę w kuchni ułatwi nam kitchen helper, a odkurzanie lekki i zwrotny odkurzacz bezprzewodowy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.babyconcept.pl!