Wynajęcie magazynu za dobre pieniądze

Zmieniłem profil swojej działalności. Nie była to łatwa, jednakże konieczna decyzja. Dla mnie rynek już się wyczerpał i nie było sensu dalej w to brnąć. Niosło to za sobą mnóstwo zmian, ale byłem na to nastawiony. Chciałem dalej prowadzić działalność i nie poddałem się.

Wynajęcie magazynu dobrą decyzją 

magazyn gdyniaZrezygnowałem z magazynu, który nie był mi już potrzebny. Wystarczył budynek z biurami, bo tam wszystko się znajdowało. Sprzęt z magazynu sprzedałem dość szybko i to mnie cieszyło. Początkowo planowałem sprzedać swój nieużywany już magazyn Gdynia była miastem, gdzie chętnych na kupno nie brakowało, ale brat odwiódł mnie od tej decyzji. Stwierdził, że kto wie co będzie w przyszłości i być może jeszcze magazyn będzie mi potrzebny. Miał rację i dlatego też wpadłem na pomysł, że magazyn po prostu wynajmę. Dawało mi to gwarancję, że w przyszłości będę posiadał magazyn, a do tego czasu nie będzie stal pusty i będzie przynosił zyski. Magazyn był dość przestronny i miał osobny wjazd dla samochodów ciężarkowych. Wiedziałem więc, że oferta najmu zainteresuje wiele firm. Zajęcie się tą sprawą zleciłem swojej asystentce. Pod koniec tygodnia pojawił się człowiek zainteresowany wynajmem magazynu. Podpisaliśmy umowę i wszystko załatwiliśmy od ręki. Wiedziałem, że wynajęcie tego magazynu było doskonałą decyzją. Wydaje mi się, że za kilka lat magazyn będzie mi potrzebny i nie będę miał kłopotu. Najmujący płacił regularnie i świetnie się z nim dogadywałem. Był to wiarygodny człowiek.

Po trzech latach zwiększyłem zasięg działania na całe województwo i zacząłem również sprowadzać towar z zagranicy, bo był tańszy. W tej sytuacji magazyn był mi niezbędny. Brat wtedy też powiedział, że dobrze zrobiłem słuchając jego rady. Jak zawsze miał rację.