Wykupiłam ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny

Po raz pierwszy w życiu miałam jechać z mężem na zagraniczny urlop. Już nie mogłam się tego doczekać. Oczywiście zależało mi na tym, aby dobrze się do tego wyjazdu przygotować. Moja przyjaciółka z pracy podpowiedziała mi, żebym wykupiła sobie ubezpieczenie na taki wyjazd, ponieważ gdyby tylko coś mi się stało, to nie będę musiała ponosić żadnych kosztów.

Kto w Toruniu oferuje ubezpieczenia?

ubezpieczenie na wyjazd za granicę toruńUznałam, że jest to naprawdę dobre rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Wobec tego musiałam znaleźć osobę lub firmę, która takie ubezpieczenia oferuje. Całe szczęście nie było to nic trudnego. Bardzo szybko udało mi się bowiem znaleźć firmę, która oferowała bardzo dobre ubezpieczenie na wyjazd za granicę Toruń to miejscowość, w której znajdowała się siedziba tej agencji ubezpieczeniowej. Zdecydowałam się tam wybrać jeszcze tego samego dnia. I szybko zorientowałam się, że to był bardzo dobry wybór. Na miejscu trafiłam bowiem na świetnego agenta ubezpieczeniowego, który przygotował dla mnie bardzo dobrą ofertę ubezpieczenia. Wybrane przeze mnie ubezpieczenie było bardzo tanie, a co jeszcze ważniejsze pokrywało wszystkie koszty związane z leczeniem i nieprzewidzianymi wypadkami, które wydarzyłyby się podczas zagranicznego urlopu. Właśnie czegoś takiego potrzebowałam. Oferta była przejrzysta i od razu mogłam zapoznać się z regulaminem ubezpieczenia oraz umową.

Natychmiast ją podpisałam i jak się już wkrótce podczas urlopu okazało, to był bardzo dobry wybór. Podczas wakacji musieliśmy bowiem skorzystać z wizyty u lekarza. Nie musieliśmy za nią nic płacić, ponieważ ubezpieczalnia pokryła wszelkie koszty związane z badaniami, podanymi lekami oraz konsultacją specjalisty. Nie mieliśmy żadnych problemów z wypłatą odszkodowania, co było dla nas ważne.