Wydajne folie przemysłowe

Arkusz magnetyczny jest podstawowym materiałem magnetycznym składającym się z proszku ferromagnetycznego i elastycznego termoplastycznego spoiwa, znanego również jako magnes elastyczny. Dzięki swojej elastyczności nadaje się do cięcia nożyczkami lub nożem introligatorskim, jak również do cięcia matrycą.

Folie o właściwościach magnetycznych

folie magnetyczneCo ważne, folia magnetyczna nie jest materiałem, który utrzymuje magnesy w miejscu. Ze względu na niską zawartość włókien ferrytowych jest to produkt, który przyciąga stal, a nie magnesy. Stalowa folia ferrytowa jest stosowana jako podłoże przyciągające magnesy. Wydajne folie magnetyczne to doskonałe nośniki reklamy zewnętrznej, są odporne na warunki atmosferyczne i zachowują swoje właściwości w zakresie temperatur od -40°C do +80°C. Podstawowe wartości magnetyczne (np. przyciąganie) pozostają niezmienione przez długi czas użytkowania. Folie magnetyczne są dostępne w wielu wariantach i grubościach i mogą być indywidualnie dopasowane do wymagających klientów: arkusze magnetyczne są oferowane w grubościach od 0,4 mm do 3,5 mm. Folia magnetyczna ma szerokie zastosowanie i jest uniwersalnym materiałem do tworzenia reklamy magnetycznej. Jej wykorzystanie do tworzenia atrakcyjnych nośników reklamowych to jej główny atrybut. Można dystrybuować wysokiej jakości arkusz magnetyczny, od produktów magnetycznych takich jak magnesy reklamowe, notesy magnetyczne i zakładki magnetyczne, po oryginalne puzzle magnetyczne, ramki magnetyczne i magnetyczne tablice z gumką. Jest to również idealne rozwiązanie dla kampanii reklamowych, jak i klientów detalicznych. Arkusz magnetyczny to także materiał do wykorzystania w domu, jako dekoracja wnętrz, do zabawy z dziećmi czy do rozświetlania pasji.

Dla ekspertów w dziedzinie produktów magnetycznych oraz producentów arkuszy magnetycznych, prawdziwym wyzwaniem jest uczynienie z arkuszy magnetycznych atrakcyjnego i przystępnego cenowo produktu dla każdego – produktu końcowego, który inspiruje, bawi i uczy.