Wybór profesjonalnego łódzkiego fotografa weselnego

W końcu nadszedł ten dzień – mój narzeczony oświadczył mi się. W związku z tym zaczęliśmy planować ślub oraz wesele. Chciałam, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego planować zaczęłam od razu. Kiedy już wszystko wydawało się, że jest załatwione moja mama zapytała jakiego fotografa wybraliśmy.

Fotografowie na łódzkich weselach

fotograf na wesele w ŁodziW tym momencie złapałam się za głowę w panice. Ślub miał odbyć się za trzy miesiące a ja nie miałam fotografa. Całkowicie o tym zapomnieliśmy. Niemniej jednak okazało się, że fotograf na wesele w Łodzi ma wolny termin wtedy kiedy bierzemy ślub. Muszę przyznać, że mieliśmy dużo szczęścia, że zwolnił się akurat u niego termin, gdyż z tym nie jest tak łatwo. W związku z dużym zainteresowaniem u tego fotografa należy rezerwować termin z wyprzedzeniem. Nam jednak sprzyjał los, ponieważ bardzo zależało nam na fachowym fotografie weselnym z Łodzi i tak się stało, że udało nam się go mieć. Dzięki temu nasz najpiękniejszy dzień w życiu został uwieczniony na wspaniałych zdjęciach i wspomnieniach. Z profesjonalnych zdjęć, które zostały wykonane przez naszego fotografa powstało specjalne story. Story nic innego jak swego rodzaju opowieść tworzona obrazem, w tym przypadku zdjęciami. Story rozpoczyna nasze wspólne zdjęcie, kiedy nie jesteśmy jeszcze małżeństwem a następnie przewijają się zdjęcia z przygotowań do ślubu i wesela. Zdjęcie po zdjęciu tworzy się wspaniała opowieść, która jest przepiękną historią naszej miłości. Fotograf ten miał także w swojej ofercie pamiątkowe zdjęcia dla gości oraz sesję zdjęciową dla świadków z rodzinami. Na to także się zdecydowaliśmy w ramach podziękowania za pomoc przy organizacji wesela. Pomyśleliśmy, że to dobra okazja, aby maksymalnie skorzystać z usług tego fotografa. Był on specjalistą w swej dziedzinie a do tego bardzo pomysłowym oraz kreatywnym fachowcem, który znał się na rzeczy. Wspaniale uwiecznił nasze najpiękniejsze chwile w kadrze. Któryś z gości przy okazji zauważył, że dobrzy fotografowie weselni pochodzą tylko z Łodzi. A wszyscy się z tym zgodzili.

My także, ponieważ z efektu jego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i nie ma słów uznania, które mogłyby oddać to, co czujemy. Dzień ślubu i wesela był najwspanialszym dniem w naszym życiu i cieszę się, że mamy tyle wspaniałych wspomnień z tego dnia.