Wolnostojące pomosty do magazynów

Wynajem powierzchni magazynowej kosztuje, tak samo zakup, a także budowa. Zwykle płacimy cenę adekwatną do metrażu, można powiedzieć, że płacimy od metra kwadratowego. Właściciele magazynów, aby trochę zaoszczędzić starają się jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą mają do dyspozycji. W tym celu decydują się na wysokie regały na których ułożone są różne produkty. Regały są tak wysokie, że nie da się dostać na samą górę, nawet będąc wysoką osobą.

Pomosty używane w magazynach

wolnostojący pomost magazynowyInstalowanie w swoim magazynie regałów aż pod sam sufit, to świetny sposób na zaoszczędzenie, ponieważ wtedy w stu procentach wykorzystujemy przestrzeń, którą mamy do dyspozycji. Jedyne co musimy zrobić to znaleźć sposób na to aby móc bez problemu układać coś na najwyższych półkach regałów oraz zdejmować z nich potrzebne produkty. Rozwiązanie tego problemu jest prostsze niż się wydaje, wystarczy że kupimy do swojego magazynu wolnostojący pomost magazynowy. Pomost magazynowy to swego rodzaju drabina, po której możemy się wspinać w celu dostania się do półek regałów magazynowych, do których nie mamy dostępu stojąc na podłodze. Pomosty wykonane są z wytrzymałych materiałów, więc bez obaw możemy na niego wchodzić, nic nam się nie stanie o ile będziemy korzystać z pomostu zgodnie z jego przeznaczeniem. Pomost wyposażony jest w kółka, dzięki temu możemy w łatwy sposób przesuwać go po magazynie. Z racji tego, że pomost jest na kółkach, naturalną rzeczą jest to, że posiada również hamulec, który umożliwia zablokowanie wszystkich kółek pomostu. Pozwala to na skuteczne unieruchomienie pomostu przed wejściem na jego górę. Hamulec jest na tyle mocny, że bez problemu radzi sobie z utrzymaniem pomostu w jednej pozycji przed dowolny czas.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów pomostu, które różnią się miedzy sobą tylko wielkością. Wybierając pomost do swojego magazynu, musimy zastanowić się nad tym jakiej wielkości pomost jest nam potrzebny. Zakupu takiego pomostu możemy dokonać w hurtowni, która zajmuje się sprzedażą sprzętów używanych w magazynach. Bez większych problemów znajdziemy taki pomost na aukcjach internetowych, gdzie możemy dokonać zakupu. Średnia cena za taki pomost to kwota oscylująca wokół dwustu pięćdziesięciu złotych. Na pomost dostajemy gwarancję.