Tanie białko serwatkowe

 

Białko serwatkowe jest bardzo popularne wśród kulturystów. Ja na przykład ostatnio poszedłem do znajomego, który na co dzień zajmuje się układaniem diety i treningów dla takich osób, które mają bardzo duże problemy z odpowiednim odżywianiem. Wiedziałem dobrze, że czeka mnie sporo wyrzeczeń w drodze do lepszej sylwetki, jednak nie zamierzałem na tym zupełnie oszczędzać.

Odpowiednie białko serwatkowe dla mnie

koncentrat białka serwatkowegoBiałko jest bardzo potrzebnym makroskładnikiem, który faktycznie pomaga przy budowaniu mięśni. Znajomy pracujący przy suplementach powiedział mi wszystko, jak to dokładnie wygląda i juz po paru godzinach takiego wykładu czułem, że wiem o co chodzi. Siedzieliśmy właśnie u mnie i wyciągnął całe pudełko z białkiem serwatkowym. To był właśnie moment, że chciałem tego spróbować i faktycznie sprawdzić, czy będę w stanie takie białko spożywać nawet kilka razy dziennie. Znajomy mi powiedział, że koncentrat białka serwatkowego jest chyba najbardziej popularne i faktycznie warto je stosować nawet z innymi suplementami, które na pewno będą odgrywały bardzo dużą rolę przy codziennych treningach. O ile wiem, że nowoczesne metody pozwalają na osiąganie celów jeszcze sprawniej, to na pewno będzie mi potrzebna dieta. To właśnie z niej będzie wynikało, ile białka serwatkowego będę musiał spożywać. Oczywiście wolałem jakiś proszek, który będzie smakowy, dzięki czemu na pewno będę mógł codziennie po parę razy spożywać takie białko i cieszyć się z tego, że moje zapotrzebowanie na ten makroskładnik został spełniony. Znajomy mi powiedział, że odpowiednie ilości białka serwatkowego w ciągu doby sprawią, że bardzo szybko pozbędę się zbędnego tłuszczu, a także bardzo efektywnie będę nabierał masy mięśniowej, o czym oczywiście mi chodziło w pierwszej kolejności.

Także jak widzicie – nowoczesne metody i suplementacja sprawia, że praktycznie każdy z was będzie mógł osiągać odpowiednie efekty w różnorodnych treningach. Nie mówię tutaj tylko i wyłącznie o treningach siłowych, czyli na przykład o siłowni, ale o każdym innym sporcie, gdzie wymagane jest odpowiednie odżywaianie. Wiem, że białka serwatkowego nie powinno się mieszać z innym białkiem, także jak zdecydujecie się na jeden koncentrat powinniście trzymać się danego produktu przez cały czas.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Sport