Śmieszne kubki w roli prezentów

Urodziny koleżanki z pracy? Imieniny szefa? Wybór upominków na taką okazję nie stanowi już problemu. W takiej sytuacji znakomicie sprawdzają się śmieszne kubki, łączące w sobie poczucie humoru i użyteczność. Jak wybrać idealny kubek na prezent? O czym należy pamiętać, a na co uważać?

Łyk humoru prosto ze śmiesznego kubka

śmieszne kubkiZabawne gadżety zyskują coraz to większą popularność. Ich zaletą jest to, że są bardzo łatwo dostępne – można je kupić stacjonarnie a także przez Internet. Producenci prześcigają się w projektowaniu coraz to zabawniejszych wzorów. Szeroka gama zabawnych upominków przychodzi z pomocą kiedy nie wiemy jaki prezent wybrać. Zwłaszcza jeśli poszukujemy jakiegoś drobiazgu dla szefa czy znajomych z pracy. Śmieszne kubki zwykle dostępne są w dwóch pojemnościach: 330 i 440 ml (cena różni się odpowiednio od rozmiaru). Występuję w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach. Twoja koleżanka z biura jest zakochana w swoim pudlu i ma jego zdjęcie na biurku? Kubek z napisem „Ciężko pracuję żeby mój pies miał godne życie” na pewno sprawi jej radość! Twoja przyjaciółka właśnie zaczyna pierwszą pracę w szkole i jest zestresowana? Kubek z napisem „Najlepsza nauczycielka na świecie” na pewno zmotywuje ją do pracy. Twój szef na pewno doceni też ceramiczny upominek z napisem „Szef ma zawsze rację” i poczuje się miło połechtany. Śmieszne kubki to też subtelny sposób na zwrócenie uwagi mniej lubianym współpracownikom. Siedząca obok Ciebie współpracowniczka nigdy jest znana z tego, że nigdy nie robi nic na czas? „Za chwilę!” nadrukowane na kubku może w zabawny sposób zwrócić jej uwagę. Śmieszne kubki poza swoim oczywistym zastosowaniem, mogą też pełni rolę komunikacyjną. Należy jednak podejść do wyboru takiego kubka z rozsądkiem i taktem. Za jego pomocą chcemy przecież wywołać uśmiech a nie sprawić komuś przykrość czy zranić jego uczucia.

Śmieszne kubki to idealny pomysł na prezent. Wystarczy poświęcić chwilę na zapoznanie się z asortymentem dostępnym na rynku i wybrać upominek, który naszym zdaniem dobrze pasuje do osoby, którą chcemy obdarować. Dobrze dobrany kubek na pewno sprawi radość naszym znajomym, rodzinie, lub współpracownikom a przy okazji będzie pożytecznym narzędziem używanym każdego dnia. Dzięki niemu poranne picie kawy od razu pozytywnie nastroi na cały dzień intensywnej pracy.