Skład zestawu Herbalife

Zdrowa dieta wymaga od nas spożywania odpowiednio zbilansowanych posiłków o stałych porach. Każda osoba, która choć raz była na diecie, wie co to znaczy kontrolować ilość przyjmowanych kalorii. To nie jest łatwe zadanie, szczególnie jeżeli nie przyrządzamy samodzielnie posiłków, tylko je kupujemy w restauracjach.

Jakie są smaki dostępnych koktajli? 

zestaw koktajliObecnie na rynku produktów dietetycznych spotkamy różne produkty ułatwiające nam utrzymanie, lub uzyskanie wymarzonej sylwetki. Są to przeróżne proszki, herbatki, czy tabletki, których producenci obiecują nam wspaniałe efekty przy regularnym stosowaniu. Jednak najlepszy i najzdrowszy jest zestaw koktajli, dostępne są w kilku pysznych smakach. Dostaniemy je w większości sklepów ze zdrową żywnością, z produktami dietetycznymi, lub na specjalnych stanowiskach sprzedażowych w dużych marketach. Koktajle znajdziemy o smaku bananowym, truskawkowym, śmietankowym, albo czekoladowym. Mają one formę sproszkowaną i aby je spożyć wystarczy odpowiednią ilość koktajlu wymieszać z porcją mleka, wody, lub ulubionego napoju, czy jogurtu. Ich zastosowanie jest bardzo wszechstronne, dlatego stały się tak bardzo popularne, wśród aktywnych fizycznie ludzi. Jedna porcja koktajlu zawiera jedynie dwieście dwadzieścia kalorii, która dzięki dużej zawartości błonnika pokarmowego, zaspokaja nasze zapotrzebowanie na energię i powoduje uczucie sytości. Posiada on wysoką zawartość białka pochodzenia roślinnego, dzięki czemu mogą go spożywać osoby będące wegetarianami. Białko najczęściej pochodzi z roślin strączkowych i jest w łatwo przyswajalnej formie dla naszego organizmu. Poza białkiem, koktajl zawiera sporo wartości odżywczych takich jak wapń, fosfor, potas, czy magnez, które wspomagają pracę naszego organizmu. Dodatkowo są wzbogacone ważnymi dla naszego ciała witaminami w odpowiednich proporcjach. 

Dawkowanie koktajli zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Możemy nim zastąpić od jednego do trzech głównych posiłków. Najlepiej aby to były posiłki poza obiadem, który powinien być pełnowartościowy. Koktajl sam w sobie nie posiada smaku, ale spożywanie bezsmakowego proszku nie należy do smacznych rzeczy, więc dostępne smaki są ich wielkim plusem. Są sprzedawane w dużych opakowaniach po pięćset gramów.