Salon z eleganckimi firanami

Zdecydowałam się otworzyć własny sklep, ażeby mieć pracę niezależną. Nie odpowiadało mi zatrudnienie na etacie, bo miałam świadomość, że pracuję na kogoś a nie na siebie. Zamierzałam być kobietą sukcesu i tylko własna działalność mogła mnie do tego doprowadzić. Najlepszym rozwiązaniem był dla mnie sklep, ponieważ najlepiej znałam się właśnie na handlu.

Dużo modnych i eleganckich firan w sprzedaży 

eleganckie firankiZanim jednak otworzyłam własny sklep, to dokładnie sprawdziłam czego brakowało w okolicy, gdzie kupiłam lokal. Nie chciałam otwierać kolejnego sklepu odzieżowego czy spożywczego. Po analizie rynku doszłam do wniosku, że brakowało sklepu z firanami i wiedziałam już, że sprzedażą firan się zajmę. Zamierzałam sprzedawać zasłony, firany balkonowe i eleganckie firanki do kuchni czy salonu, które cieszyły się największym zainteresowaniem. Poznałam potrzeby klientów i na tej podstawie dokonałam zamówienia. Na początek zamówiłam gotowe firanki w różnych wymiarach. Zdecydowałam, że dopiero jak rozkręcę interes, to będę sprzedawała również firany na zamówienie. W sklepie jednak miałam ogromny wybór firanek i wszystkie były eleganckie. Firany zamawiałam w kilku hurtowniach, ponieważ chciałam swoim klientom oferować jak największy wybór. Jakość firanek była wysoka, ale nie kosztowały dużo w moim sklepie. Po roku czasu już wprowadziłam do sprzedaży firanki na zamówienie. Wzory były eleganckie i bardzo modne a klienci chętnie decydowali się na taki zakup. Zatrudniłam nawet krawcową, która zajmowałam się obszywaniem firanek. Interes szedł mi coraz lepiej i zaczęłam zarabiać poważne już pieniądze. Moje firanki cieszyły się powodzeniem nie tylko dlatego, że to był jedyny w okolicy sklep, ale również dlatego, że były modne i wyjątkowe. W mieszkaniu także miałam wszędzie firany ze swojego sklepu i byłam nimi zachwycona. Wiedziałam, że gatunek był pierwszej jakości a to było najważniejsze.

Po kilka latach byłam już właścicielką sieci sklepów z firanami i moje punkty mieściły się w całym mieście. Sukces, który odniosłam zawdzięczałam właściwie tylko sobie, ponieważ dokładnie wszystko zaplanowałam i nie było szans na popełnienie jakiegokolwiek błędu. Doskonale wiedziałam co chcę robić w życiu i zaczęłam to realizować. Sukces był mi pisany.