Rusztowanie do pracy elewacyjnej

W pracy stosowaliśmy do tej pory najróżniejsze systemy rusztowania, od zwykłych stalowych konstrukcji, po bardzo nietypowe. System Plettac jak do tej pory najbardziej spełniał nasze oczekiwania, toteż w niedługim czasie od pierwszego wypróbowania tego konkretnego systemu rusztowaniowego stał się naszym głównym narzędziem pracy.

Nowoczesne rusztowanie modułowe

rusztowanie plettac elementySystemy rusztowań mają najróżniejszą charakterystykę, w zależności od ich rodzaju, konstrukcji czy przeznaczenia. Nawet w ramach jednej kategorii, mogą one być bardzo odmienne pod kątem budowy czy komfortu pracy. Jak na razie, w naszej załodze na każdym polu wygrywa rusztowanie plettac elementy tego rusztowania są znacznie lepiej dopasowane do pracy, jaka ma być wykonywana na konstrukcji, toteż nie przeszkadzają tak jak części niektórych podobnych systemów wysokościowych. Części zazwyczaj są zaprojektowane tak, by być jak najbardziej funkcjonalnymi, niezależnie od tego czy są to mocowania na rury stabilizacyjne czy też podłogi lub barierki. Pozwalają więc na swobodną pracę przy każdej elewacji. Jako rusztowanie w pełni modularne, konstrukcje plettac mogą być uzupełniane nowymi elementami, które mogą rozszerzyć funkcjonalność rusztowania i pomóc pracownikom przy najbardziej męczących zadaniach.

Takimi akcesoriami mogą być rozkładane schody czy drabiny dostępowe, niezbędne w każdym dużym rusztowaniu, ale również i koła jezdne, wyposażone w blokady, jak również i podstawy do zabezpieczania konstrukcji i utrzymania jak najpewniejszej równowagi w dowolnym momencie. Akcesoria do danego systemu rusztowania najlepiej zamawiać u producenta konkretnego systemu, aczkolwiek plettac to na tyle uniwersalna konstrukcja, iż części od innych producentów niż oryginalny również będą pasować dobrze.