Regeneracja i naprawa pomp Delphi

Firma Delphi zalicza się do światowych liderów w dziedzinie innowacji, projektowania i produkowania systemów paliwowych Diesla i silników średnio ciężkich. Wieloletnie doświadczenie i długa historia umożliwiła stworzenie unikatowych i bardzo funkcjonalnych rozwiązań. Delphi pomaga producentom na całym świecie spełniać wymagania dotyczące emisji spalin, zużycia paliwa oraz wydajności i zwiększenia mocy w silnikach. Do najbardziej popularnych produktów zaliczana jest pompa wtryskowa.

Pompy wtryskowe Delphi DP

naprawa pompy delphi dp200Stosowana jest w silnikach od trzech do sześciu cylindrów w pojazdach i maszynach budowlanych oraz ciągnikach rolniczych. Ze względu na funkcjonalność maszyn prowadzi się renowacją i naprawę poszczególnych podzespołów. Opłacalna naprawa pompy Delphi dp200 wiąże się najczęściej z odbudową technologiczną całego podzespołu pompowtryskiwacza. Zamknięta w jednej obudowie sekcja tłocząca i wtryskowa stanowi integralną całość stanowiącą pompowtrysk. Dochodzi do wymiany każdego komponentu, który zostaje sprawdzony na specjalnych stanowiskach kontrolnych i stacjach międzyoperacyjnych. Umożliwia to zapewnienie maksymalnego ciśnienia i prawidłowego wtrysku paliwa po skutecznej i prawidłowej naprawie. Dzięki temu osiąga się zwiększenie mocy oraz zmniejszenie zużywania paliwa, co stanowi korzyść dla środowiska oraz zasobności portfela. Dzięki systematycznej konserwacji podzespołów uzyskuje się lepszą kontrolę podziału wtrysku paliwa, zwiększony moment obrotowy i lepszą synchronizację pompy z silnikiem.

Na koniec prac związanych z naprawą i regeneracją pompy podzespoły zostają poddane testom końcowym, gdzie sprawdza się wyniki odpowiadające charakterystyce poszczególnych elementów i podzespołów. Doświadczony personel firm wykonujących usługę w umiejętny i sprawny sposób dokonuje napraw dla odbiorców indywidualnych i sektora kooperacyjnego. Nowoczesna technologiczna naprawa powoduje uzyskanie ekstremalnych ciśnień szczytowych pompowtryskiwaczy, co przekłada się na dużą moc silnika, zmniejszenie spalania i minimalną emisję spalin.