Profesjonalny rejestrator do auta

Zapewne niejednokrotnie zdarzała się Państwu taka sytuacja na drodze, którą chcielibyście mieć sfilmowaną. Wyjaśnianie okoliczności stłuczki czy wypadków samochodowych jest o wiele łatwiejsze jeśli dysponujemy odpowiednim nagraniem z całego zajścia. Wideorejestratory do samochodu będą idealnym rozwiązaniem tego typu problemów.

Polecane rejestratory samochodowe

rejestrator samochodowy z gpsKilkanaście lat temu na naszym rynku zaczęły pojawiać się urządzenia zwane rejestratorami samochodowymi. Są to małe urządzenia, które są wyposażone w kamerę rejestrująca to co dzieje się w okolicach naszego samochodu. Początkowe modele wideorejestratorów były niedopracowane i działały tylko wtedy gdy ktoś siedział za kierownicą samochodu. Nowoczesne wersje rejestratorów posiadają nawet wbudowane czujniki ruchu, które uruchamiają urządzenie wtedy gdy zostanie zarejestrowany ruch w obserwowanej strefie. Jest to bardzo przydatna funkcjonalność ponieważ dzięki niej będziemy mogli łatwo zidentyfikować kierowcę samochodu, który zarysował nasze auto podczas postoju. Dość ciekawym urządzeniem jest też rejestrator samochodowy z gps. Dzięki takim rozwiązaniom nie będziemy musieli dysponować dodatkowym modułem GPS służącym do lokalizowania naszego samochodu. Nowoczesne rejestratory do aut posiadają zdolność nagrywania obrazu w pętli dzięki czemu poprzednie nagrania są zastępowane nowymi. Jest to świetne rozwiązanie ponieważ nie musimy ręcznie usuwać nagrań z karty pamięci.

Ogólnie rzecz biorąc dzięki samochodowym rejestratorom jazdy możemy nie tylko uniknąć mandatu ale również skuteczniej starać się o pieniądze od sprawców wypadków. Określenie winowajcy jest w takim przypadku o wiele łatwiejsze. Rejestratory bardzo łatwo możemy zakupić drogą elektroniczną. W sieci istnieje bowiem bardzo dużo różnych aukcji z tego typu urządzeniami.