Profesjonalni prawnicy z Tarnowa

Moje małżeństwo od dłuższego czasu okazało się fikcją. Nie chcę dłużej żyć w zawieszeniu, pragnę jeszcze w życiu doświadczyć prawdziwej miłości. Wiem, że mój mąż nie jest w stanie mi jej dać, bo nasze drogi za bardzo się rozeszły. Starałam się naprawić ten związek, nawet zapisałam nas na terapię małżeńską. Nie przyniosło to jednak oczekiwanych skutków, bo mąż był szczególnie oporny na zmiany. On widział tylko moje błędy.

Polecane tarnowskie kancelarie adwokackie

prawnicy - tarnówDługo się zastanawiałam, czy wziąć rozwód, czy separację. W końcu, po rozmowie ze swoją terapeutką, zdecydowałam się na ostateczne rozwiązanie. Nie ma sensu dalej w to brnąć, bo za dużo złych rzeczy się już między nami wydarzyło. Jeszcze dziś postaram się znaleźć profesjonalnego adwokata z okolic Tarnowa. Czytałam, że napisanie pozwu rozwodowego niemało kosztuje, bo jakieś siedemset złotych. Nie mam takich oszczędności, ale postaram się zorganizować te pieniądze. Wejdę w wyszukiwarkę internetową i wpiszę frazę: ,,polecani prawnicy – Tarnów i okolice”. Uzyskałam aż dziesięć wyników, co mnie cieszy, bo mam z czego wybierać. Przeczytam jeszcze opinie na forum internetowym na temat świadczonych w Tarnowie usług prawnych. Dzięki opiniom klientów jestem już zdecydowana na konkretną kancelarię prawną. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i umówiłam się na czwartek w pobliskiej kawiarni. W krótkiej rozmowie telefonicznej poinformowałam adwokata, że sprawa dotyczy rozwodu i nie zależy mi na orzekaniu o winie. Uważam, że obydwoje przyczyniliśmy się do rozpadu tego związku. Nie chcę wywlekać szczegółów naszego pożycia na salę sądową. Mam nadzieję, że mąż jest podobnego zdania, co ja. Chciałabym, aby opieka nad synkiem została mi przyznana, a mężowi nie będę utrudniać kontaktów z dzieckiem.

Prawnik poinformował mnie, że na spotkanie powinnam wziąć ze sobą ksero dowodu osobistego, akt zawarcia małżeństwa i akt urodzenia. Za samą poradę prawną zapłacę sto pięćdziesiąt złotych, natomiast napisanie pozwu rozwodowego będzie mnie kosztować kolejne sześćset złotych. Istnieje możliwość rozłożenia tej kwoty na raty, z czego na pewno będę chciała skorzystać. Jestem trochę zestresowana jutrzejszym spotkaniem z adwokatem, choć miał bardo ciepły i empatyczny głos. Chciałabym, aby to wszystko było już a mną.