Potrzebowałam dobrej porady prawnej

Od dłuższego czasu były mąż utrudniał mi kontakty z dziećmi. Niby umawiał się ze mną, kiedy mogę je odwiedzić albo zabrać na weekend do siebie do domu, ale jak przychodziło co do czego, to albo dzieci nie miały czasu, albo wyszły do koleżanek, albo były chore. Trochę zaczynało to dziwnie wyglądać. Nie miałam pojęcia co mogłabym zrobić w takiej sytuacji.

Uzyskałam pomoc prawną w kancelarii w Krakowie

porady prawne krakówMoja przyjaciółka podpowiedziała mi, że niedaleko mojego miejsca zamieszkania, znajdowała się kancelaria, która świadczyła porady prawne Kraków to duża miejscowość, dlatego nie zdziwiłam się, że w mojej okolicy znajduje się takie miejsce. Nawet się dziwiłam, że sama wcześniej nie wpadłam na taki pomysł. Udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Na miejscu przyjął mnie bardzo dobry prawnik, który posiadał bardzo duże doświadczenie w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Od razu zapoznał się on z moją sytuacją i wszystkimi dokumentami, jakie mu przyniosłam. Podszedł on do sprawy z pełnym zaangażowaniem i podpowiedział, jakie kroki prawne powinnam podjąć. Okazało się także, że mógł on zostać moim pełnomocnikiem. Zgodził się poprowadzić sprawę. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ dzięki temu wszystko nabrało tempa, a ja mogłam podejść do tego na spokojnie, bez zbędnych emocji. Okazało się, że mam wiele możliwości. Muszę tylko zacząć działać.

Cieszę się, że ostatecznie zdecydowałam się skorzystać z jego pomocy. Jestem pewna, że bez pomocy prawnej nie załatwiłabym tego tak szybko i skutecznie. Teraz już mój były mąż nie mógł udawać, że wywiązuje się z obowiązków wobec moich spotkań z dziećmi. Polecam udanie się do prawnika każdemu, kto ma problemy z byłym małżonkiem po rozwodzie, ponieważ sama się przekonałam, że często sami nie jesteśmy świadomi swoich praw.