Potrzebna koszula w dużym rozmiarze

Mój brat znalazł sobie dziewczynę i planował się jej oświadczyć. Wszystko poszło tak szybko, że już planowali ślub. Zostałem zaproszony i miałem zostać świadkiem. Był tylko jeden problem. Miałem dość sporą nadwagę i kupienie ubrania stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie.

Zlecenie uszycia koszuli męskiej w dużym rozmiarze

duże rozmiary koszul męskichBrat powiedział, że nie muszę zakładać marynarki i mogę przyjść w koszuli. Byłem ogromny i nawet jak w sklepach były jakieś duże rozmiary koszul męskich, to nie pasowały one na mnie. Ślub brata był ogromnym wydarzeniem i nie mogłem przecież pojawić się w koszulce trykotowej. Podjąłem decyzję, żeby kupić materiał na koszulę i zlecić jej uszycie krawcowej. Poszedłem do Krysi, ona na targowisku miała swój punkt, gdzie dokonywała różnych przeróbek ubrań. Potrafiła też świetnie szyć i byłem przekonany, że uszyje dla mnie koszulę męską w dużym rozmiarze. Krysia przywitała mnie szerokim uśmiechem i obiecała uszyć mi najlepszą na świecie koszulę. Materiał, który kupiłem idealnie się nadawał. Kupiłem bardzo dużo tego materiału, ponieważ musiałem mieć pewność, że wystarczy. Marysia zdjęła ze mnie miarę i zabrała się za szycie koszuli. Obiecała mi ją uszyć do końca tygodnia. Brat w tym czasie powiedział mi o sklepie, w którym dostępne były koszule męskie w dużych rozmiarach i tam poszedłem. Brakowało mi w domu koszul i przydałoby się ich więcej niż jedna, którą dałem uszyć specjalnie na ślub brata. W sklepie znalazłem koszule, w których się mieściłem.

W koszuli uszytej przez krawcową wyglądałem bardzo elegancko i stylowo. W sklepie poleconym przez brata kupiłem sobie marynarkę i mogłem swobodnie zaprezentować się jako świadek. Byłem dobrze ubrany i brat był ze mnie dumny. Cieszyłem się, że w końcu ułożył sobie życie.