Porządny sprzęt do gier i streamowania

 

Mój syn zamierzał hobbystycznie prowadzić swój kanał, gdzie będzie mógł grać na komputerze oraz dzielić się z innymi użytkownikami swoimi spostrzeżeniami czy też emocjami. Można się długo zastanawiać nad tym jak bardzo może to być dochodowe, ale faktycznie nie da się ukryć, że dzisiaj streamuje wiele osób i na pewno warto jest spróbować się w tym odnaleźć.

Komputer do gier – na co zwrócić uwagę?

komputer do grania i streamowaniaKomputer przeznaczony do streamowania faktycznie powinien być bardzo zaawansowany, aby nie występowały żadne problemy podczas streamu. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że znałem się trochę na sprzęcie technicznym, dzięki czemu wiedziałem, na co sobie pozwolić i co zrobić. Komputer do grania i streamowania faktycznie musi trochę kosztować, ale na pewno będzie to bardzo udana inwestycja. Wiedziałem, że mój syn posiada pasję i na pewno pomogę mu w tym jak kupię mu porządny sprzęt. Zaawansowany komputer do gier to przede wszystkim komputer stacjonarny, który musimy też ustawić w jednym miejscu. Komputer musiał mieć przynajmniej 16 GB pamięci RAM oraz bardzo mocny dysk. Nie bez wątpienia istotna jest także karta graficzna, która powinna być doskonale dobrana. Jeśli ktoś bierze pod uwagę zakup sprzętu to faktycznie można to bardzo latwo zrobić. Wystarczy albo złożyć odpowiednie zamówienie przez internet albo własnie postawić na sklep stacjonarny, czyli tam się udać aby się wszystkiego dowiedzieć.

Decydując się na konkretne rozwiązanie i na sprzęt z górnej półki faktycznie trzeba jeszcze dowiedzieć się o gwarancji, która także będzie istotna. Nie da się ukryć, że sprzęt znanych marek często jest wręcz przeznaczony do streamowania, tak więc faktycznie można bez przeszkód wybrać coś odpowiedniego. Mój syn na pewno będzie bardzo zadowolony.