Panele szklane w pomieszczeniach

Moja przyjaciółka kilka miesięcy kupiła wykończone mieszkanie, stwierdzając, że ona nie ma ochoty bawić się jeszcze z remontem, aby wykończyć swoje cztery kąty. Z jednej strony poniekąd miała oczywiście rację, bo zapewne gdyby na własną rękę chciała zająć się tym tematem to z całą pewnością przedłużałoby to się.

Jakie są zalety paneli szklanych?

panele szklane gdańskMartyna ledwo przeprowadziła się do nowego mieszkanka, a zostałam zaproszona na kolację wraz ze swoim narzeczonym. Od czasów liceum bardzo często umawiałyśmy się na podwójne randki, więc dla nas to był standard. Aczkolwiek nie każdemu oczywiście musiało się to podobać. Tego dnia zjawiłam się parę godzin szybciej, żeby obejrzeć każdy kącik. Ogólnie mówiąc wszystkie pomieszczenia były bardzo w stylu mojej przyjaciółki, czyli wszędzie było kolorowo, a kolory nie były nudne, a wręcz przeciwnie żywe, powiedziałabym momentami, że jaskrawe. Najbardziej jednak urzekły mnie panele szklane Gdańsk jest podobno miastem, w którym bardzo wiele firm zajmuje się zarówno ich produkcją jak i sprzedażą. Panele szklane znajdowały się w łazience na ścianie. Idealnie z białymi mebelkami współgrał motyw jasnozielonej trawy. Jak się chwilkę później okazało miała je także w kuchni. Tym razem ulokowała je między dębowym blatem kuchennym a wiszącymi ciemnymi szafkami. Dowiedziałam się, że tutaj wybrała szklane panele ze szkła hartowanego, ponieważ są w takim miejscu, że mogłyby zostać łatwo uszkodzone, a dzięki temu szkle są bardziej odporne zarówno na różne temperatury, wilgoć oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo dowiedziałam się, że panele szklane czyści się w bardzo łatwy sposób, można by rzec nawet, że w przyjemny. Wystarczy do tego mieć gąbkę oraz płyn do mycia naczyń, a to przecież każdy z nas posiada w swoim domu, prawda? Nie sposób nie wspomnieć o tym, że tego typu szkło będzie długo modne, a w niedrogi i ciekawy sposób można ożywić kuchnię, łazienkę czy nawet salon w mieszkaniu czy też domu jednorodzinnym.

Martyna przyznała mi się, że zdecydowała się na szklane panele w dwóch pomieszczeniach, ponieważ nie potrafiła zdecydować się na jeden wzór i szczerze mówiąc nie dziwię się. Gdy znalazłam się w sklepie budowlanym, zerknęłam w dział, gdzie znajdowały się panele szklane i również miałabym nie mały problem w kwestii wyboru.