Oświetlenia neonowe w pokojach

 

Od kilku lat łączę swoją pasję z zarobkiem w dosyć nietypowy sposób, acz ostatnimi czasy coraz bardziej popularny. Jestem dziewczyną uwielbiającą gry, więc postanowiłam na początku nagrywać let’s play’e, a z czasem też streamować. Postanowiłam też, że nieco podrasuję swój pokój, a pomogły mi w tym wężyki ledowe. 

Rewelacyjny wąż neonowy led

oświetlenie neonowe ledOd zawsze kochałam grać w gry podobnie jak mój tata. Kiedyś nawet zaproponował mi, abym poszła na studia związane z branżą IT, by w przyszłości móc współtworzyć nowe gry, jednak niestety matematyka oraz kodowanie okazało się dla mnie czarną magią nie do przeskoczenia. Nie poddawałam się również i dzięki wsparciu rodziców udało mi się związać swoje hobby z pracą w inny sposób. Na początku grałam w gry i udostępniałam filmiki w sieci, a kiedy grono zainteresowanych wzrosło postanowiłam prowadzić live streamy. Wtedy mój tata zaproponował mi, abym nieco podrasowała swój pokój na potrzeby streamowania. Nie miałam pojęcia, jak to zrobić, ale tata pewnego dnia kupił oświetlenie neonowe led i wtedy przyszedł mi do głowy świetny pomysł. Otóż postanowiłam, że ozdobię ścianę na tle której zawsze siedzę przy komputerze właśnie takim wężykiem ledowym. Są one bardzo giętkie dzięki czemu można tworzyć z nich różne, ciekawe kształty. Z pomocą rodziców stworzyliśmy moje logo na ścianie, a nawet za pomocą innych wężyków napis „on air”, który włączałam jedynie podczas streamowania. Efekt był naprawdę niesamowity zarówno na kamerce, jak i po prostu kiedy weszło się do pokoju, który zamienił się w futurystyczne pomieszczenie. Dotychczas używaliśmy oświetlenia ledowego jedynie na święta dekorując nim nasz dom i właśnie do tego celu tata kupił na początku wężyki. Nigdy nie wpadłoby mi do głowy wcześniej, że można użyć je w tak kreatywny i niesamowity sposób. Moi oglądacze również przyznali, że teraz mój pokój wygląda jak z prawdziwego zdarzenia. Najzabawniejsze jest to, jak mało potrzeba do tego, żeby całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia i to za tak niską cenę!

Kiedy święta mijają i zdejmujemy wężyki z naszego domu, często ich używam do tworzenia nowych napisów lub ciekawych kształtów. Uwielbiam wówczas bawić się aparatem na długim czasie naświetlania ponieważ efekty są naprawdę spektakularne. Takie ledowe oświetlenie nadaje się również doskonale do artystycznych zdjęć, co również lubię wykorzystywać.