Montaż zewnętrznych rolet w oknie sklepu

 

Chciałem pomóc córce w otwarciu sklepu i dlatego postanowiłem zakupić dla niej lokal handlowy. Wiązał się on z największymi kosztami, dlatego wziąłem do na siebie. Córka nie miała pieniędzy na ten cel i wiedziałem, że mogłaby jedynie coś wynająć a tak będzie miała własny lokal.

Okno w sklepie zabezpieczone zewnętrzną roletą

rolety zewnętrzne trójmiastoKupiłem lokal w centrum Gdańska, gdzie było dużo sklepów a co za tym idzie- klientów. Wiedziałem, że dzięki temu córka będzie miała większe szanse na sukces. Planowała otworzyć butik odzieżowy i miała wszystko dokładnie zaplanowane. Lokal był w idealnym stanie i jedyne co musiałem zrobić, to zamontować zewnętrzną roletę, żeby zabezpieczyć okno w sklepie. Drzwi były metalowe i zabezpieczone alarmem. Odwiedziłem kolegę, który sprzedawał solidne rolety zewnętrzne Trójmiasto było miejscem, gdzie oferował swoje usługi i wiedziałem, że będę mógł liczyć na jego pomoc. Znajomemu podałem dokładne wymiary okna w lokalu a on sprawdził, czy ma na stanie odpowiednią roletę. Miał i od razu do niego pojechałem. Zamontować rolety potrafiłem sam i dzięki temu zaoszczędziłem parę groszy. Wybrałem roletę zewnętrzną na okno sklepowe, która była dużo szersza. Otwierana była za pomocą pilota, to było znacznym ułatwieniem. Kiedy córka pojawiła się na miejscu, to akurat montowałem roletę. Była zadowolona, gdyż zastanawiała się nad taką roletą a ja ją wyprzedziłem. Kiedy roleta została już zamontowana i działała poprawnie, to córka zabrała się za urządzanie sklepu.

Interes szedł jej całkiem nieźle, ponieważ oferowała modną odzież damską w rozsądnej jak na tutejsze warunki cenie. Cieszył mnie sukces córki i byłem z niej dumny. Radziła sobie w życiu bardzo dobrze i wcale nie musiałem się o nią martwić. Była zaradną dziewczyną.