Mała zachęta w postaci spodni snowboardowych

Cudownie zaszczepić w drugiej osobie swoją pasję, a jeszcze lepiej jeśli ta osoba chcę zarazić nią swoich najbliższych i szuka u Ciebie porady. Zimą staram się chociaż na tydzień wyjechać w góry. Wyjazd ze znajomymi lub najbliższymi w takie zimowe scenerie zawsze napawa mnie wielkim optymizmem.

Wygodne spodnie to podstawa dla początkującego snowboardzisty

spodnie snowboardoweZaczęłam namawiać ostatnio moją przyjaciółkę, aby wraz ze swoim synkiem pojechała w góry i pokazała jakie świetne są sporty zimowe. W dobie Internetu, gdzie dzieci coraz częściej spędzają dnie grając w gry bardzo ważne jest zarażenie aktywnością fizyczną. Wybrałam się do sklepu, aby kupić coś co zachęci malucha mojej przyjaciółki do wyjazdu w góry. Postanowiłam poszukać mu jakieś spodnie snowboardowe, które będą kolorowe w jakieś postacie które aktualnie są na topie wśród takich małych dzieci. Udało mi się znaleźć ciekawy komplet i wybrałam się na spotkanie, aby zachęcić prezentem i swoimi opowiadaniami przyszłego małego snowboardzistę. Cały wieczór cieszył się, że dostał spodnie snowboardowe od cioci i już chciał wypróbować je wraz z deską na stoku górskim. Poopowiadałam jak to świetnie sunie się po śniegu na desce. Wiedziałam, że opowieści też zachęcą synka mojej przyjaciółki, jednak prezent jakim były spodnie snowboardowe przekonały go najbardziej. Z uśmiechem opowiadał jak to pojedzie z rodzicami i ciocią w góry i nauczy się jeździć na desce i będzie bawił się na śniegu. Kiedy już pojedziemy postaram się pokazać mu jak wiele zabawy może dać jazda na snowboardzie. Od małego należy zarażać dzieci sportem, aby mogły później szukać swoich pasji i je rozwijały. Każde hobby może później dać profity w dorosłym wieku nie tylko zdrowotne, a może nawet zawodowe. To czego nauczymy się w dzieciństwie, czyli podstawowych i zdrowych nawyków jedzeniowych, czy także dotyczących aktywności, pozostanie do końca życia.

Nie zrażajmy się niskimi temperaturami na zewnątrz, mokrym śniegiem i tym, że bardzo szybko robi się ciemno. Zaraźmy kogoś bliskiego do poznania zimy w innym świetle. Wspólne spędzenie czasu na stoku i lekka przygoda na pewno sprawią, że zima będzie choć trochę mniej straszna niż dotychczas. Nawet w tej mroźnej i białej porze roku kryje się coś fantastycznego.