Klienci korzystają z usług przeprowadzkowych

Skończyłem studia i długo zastanawiałem się co chcę robić w życiu. Studiowałem transport. Bardzo interesowała mnie ta dziedzina. Wiedziałem, że transport będzie się zawsze rozwijał więc chciałem działać w tym temacie. U mnie w rodzinie nikt nie miał firmy transportowej ale znajomego tata prowadził taką firmę i świetnie sobie radził Michał zawsze miał wszystkie rzeczy oryginalne i nigdy nie narzekał na brak pieniędzy.

Przeprowadzki są w cenie

przeprowadzki dla osób prywatnych poznańU mnie w domu zawsze było ciężko więc chciałem się odbić od dna. Zależało mi żeby moja rodzina miała lepszą sytuację materialną niż ja kiedy byłem małym dzieckiem. Wiem, ze rodzice bardzo się starali i jestem im wdzięczny za wszystko co od nich dostałem. Kiedy byłem w urzędzie pracy pani namówiła mnie żebym postarał się o dofinansowanie na otworzenie własnej firmy. Wpadłem na pomysł aby zająć się przeprowadzkami. Przeprowadzki dla osób prywatnych poznań to był strzał w dziesiątkę. Napisałem biznesplan i dostałem dofinansowanie na dobre auto. Sam wszystkim się zajmowałem. Kiedy wiedziałem, że do przeniesienia będzie więcej rzeczy prosiłem o pomoc znajomych. Z czasem było mnie stać na zatrudnienie nowego pracownika, który pomagał mi we wszystkich zleceniach. Początki były ciężkie. Nie zarabiałem dużo ale wierzyłem, że kiedyś się to ruszy i będę miał tyle zleceń, ze będę zarabiać i tak też się stało. Dlatego mogłem sobie pozwolić na zatrudnienie dodatkowego pracownika. W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób się przeprowadza. Postanowiłem swoje usługi świadczyć także u klientów biznesowych. Kiedy zmieniali biuro lub potrzebowali innej pomocy ja zawsze byłem. Usługi świadczyłem w porze dziennej a także nocnej kiedy było takie zapotrzebowanie. Musiałem być na każde zawołanie dla moich klientów żeby móc się utrzymać na rynku w tej branży. Cieszyłem się, że spróbowałem swoich sił.

Moja rodzina może teraz śmiało spełniać swoje marzenia. Cieszę się, że będę mógł zapewnić moim dzieciom wszystko co najlepsze. Nasza firma świadczy usługi na najwyższym poziomie. zadowolenie klientów jest najważniejsze. Kiedy klienci są zadowoleni polecają nasze usługi swoim znajomym to jest najlepsza reklama dla każdej firmy. Na początku też inwestowałem w reklamę. Miałem ogłoszenia w gazetach a także ogłaszałem się w radio.