Impreza integracyjna w Kotlinie Kłodzkiej

CO roku organizowałem dla swoich pracowników imprezę integracyjną. Wszystkim zajmowałem się osobiście i głównie takie imprezy odbywały się w jakimś lokalu. W tym roku jednak postanowiłem wprowadzić urozmaicenie i wymyślić coś bardziej oryginalnego dla swoich pracowników.

Zorganizowanie dla pracowników imprezy integracyjnej

imprezy integracyjne kotlina kłodzkaWiedziałem, że nie wielu moich pracowników było w górach, dlatego wpadłem na pomysł, by zorganizować tam imprezę. Zaplanowałem ją na trzy dni. Doszedłem do wniosku, że jak jeden dzień będzie wolny od pracy, to moja firma na tym wiele nie straci. Musiałem jednak sprawdzić, czy w tych okolicach były w ogóle organizowane jakieś imprezy integracyjne Kotlina Kłodzka, jak się okazało, była miejscem, które ludzie chętnie wybierali na tego typu imprezy. Wiedziałem już, że dokonałem odpowiedniego wyboru. Organizacją imprezy zająłem się osobiście a zacząłem od rezerwacji noclegu dla moich pracowników. Wybrałem dość duży ośrodek, w którym wszyscy mogli pomieścić się bez najmniejszego problemu. Wynająłem dwuosobowe pokoje ze śniadaniem wliczonym w cenę. Pierwszego dnia postanowiłem zorganizować wycieczkę w górę a wieczorem miało odbyć się ognisko. Drugiego dnia impreza miała się porządnie rozkręcić, bo wykorzystałem najlepsze atrakcje, jakie to miejsce oferowało. Kiedy miałem wszystko dopięte na ostatni guzik, to przekazałem informacje swoim pracownikom. Z takiej imprezy integracyjnej każdy był zadowolony. Ludzie nie mogli doczekać się wyjazdu w góry.

Załatwiłem autokar, który zawiózł wszystkich we wskazane miejsce. Ludzie nie brali dużego bagażu, bo wyjazd był trzydniowy, ale kazałem im zabrać najpotrzebniejsze rzeczy. Wiedziałem, że tym razem udało mi się przygotować najlepszą imprezą, na którą pojechali wszyscy.