Hotel w nowoczesnym budynku

 

Od dziecka marzyłam o tym, żeby zostać architektem i projektować piękne budynki. Zawsze zastanawiało mnie to, w jaki sposób wykonane są wielkie wieżowce, które mimo swojego lekkiego wyglądu, są bardzo stabilne i bezpieczne. Pasja związana z budownictwem rosła we mnie wraz z wiekiem, aż w końcu postanowiłam pójść na studia z zakresu architektury. Dziś już jestem po magisterce i pracuje w renomowanym biurze projektowym. Ostatnio mamy coraz więcej zleceń od dużych inwestorów. 

Zlecenie na projekty hoteli

projekty hoteli nowoczesnychZauważyłam, że naprawdę niewiele osób wokół mnie realizuje w dorosłym życiu swoje marzenia z dzieciństwa. Im stajemy się starsi, tym bardziej się ograniczamy. A niepotrzebnie. W końcu jak ktoś coś zrobił i osiągnął, to my też możemy. Dlatego ja nigdy nie zapomniałam o tym, co w głębi serca chciałam robić, a mianowicie zawsze marzyłam o tym, żeby móc projektować budynki. I tak dzięki konsekwentnej pracy i nauce zostałam architektem w znanym biurze priojektowym. Znanym, bo współpracujemy z dużymi inwestorami, tworząc projekty dużych budynków. Ostatnio, na przykład, tworzymy nowoczesne projekty hoteli, które mają pojawiać się we wszystkich większych miastach w Polsce. Są to hotele tej samej firmy, która postanowiłam stworzyć w naszym kraju sieć. Budynki, które projektujemy, są bardzo nowoczesne pod kątem zastosowanych wewnątrz technologii. Jak chodzi o wygląd, jednak, nawiązują do eleganckiej klasyki. Ciemne wnętrza z wykorzystaniem dużej ilości drewna. Na zewnątrz, zaś, pojawią się kolumny a także wejście po schodach. Budynek będzie więc połączeniem nowoczesności z tym, co najpiękniejsze w klasycznych budynkach. Poza hotelami będziemy w tym roku jeszcze tworzyć projekty biurowców, w których swoje siedziby będą miały znane marki. Wszystkie projektowane przez nas budynki powstaję w Polsce, ale większość zleceniodawców jest spoza naszego kraju.

Projektowanie budynków było moim marzeniem od dziecka. Poszłam więc w tym kierunku i ukończyłam studia z architektury. Obecnie pracuje w dużym biurze projektowym, które szczyci się tym, że ma naprawdę dużo zamówień od ważnych inwestorów zagranicznych. Ostatnio, na przykład, miałam okazję brać udział przy projektowaniu wyglądu hoteli. Hotele te będą sieciówką w polskich miastach.