Fotografie i reportaże ślubne na Śląsku

Moja przyjaciółka z którą znamy się od dzieciństwa została narzeczoną Ślązaka. Jej przyszły mąż to bardzo dobry i poczciwy człowiek. Poznali się na studiach i od razu zakochali w sobie. Naprawdę jest to bardzo fajny chłopak. Jedyny minus całej sytuacji jest taki, że po ślubie postanowili zamieszkać właśnie na Śląsku.

Wybór fotografa i reportażu ślubnego na Śląsku

fotografia i reportaż ślubny na ŚląskuSam ślub miał się także odbyć w rejonach przyszłego Pana Młodego. Wesele natomiast było zaplanowanego w ogrodzie rodziców Pana Młodego. Moja przyjaciółka chciała, aby ten dzień był wyjątkowy. Wcale mnie to nie dziwi. Wszak ślub to jedyny taki dzień w życiu zarówno kobiety jak i mężczyzny. Aby utrwalić piękne momenty ze ślubu i wesela zaproponowałam jej fotografię i reportaż ślubny. Fotografia i reportaż ślubny na Śląsku są bardzo popularne. Na Śląsku prawie każda para decyduje się na upamiętnienie tego dnia właśnie w taki sposób. Każdy prześciga się w wymyślaniu sposobów na utrwalenie chwil ze ślubu. Królują sesje fotograficzne i reportaże ślubne. Popularne są też fotobudki i fotoksiążki, które daje się w prezencie gościom po zaślubinach. W małej miejscowości z której pochodzi Pan Młody, zdjęcia w dniu uroczystości są wykonywane przez jednego z obecnych gości. Niemniej jednak moja przyjaciółka, która nie chciała obarczać nikogo z rodziny obowiązkiem fotografowania, postanowiła porozmawiać o tym z narzeczonym. Jej przyszły mąż uznał, że to żaden problem, ponieważ fotografia i reportaż ślubny na Śląsku nie był nigdy przygotowywany przez specjalistów, więc może warto to zmienić. W ten właśnie sposób został zmieniony obyczaj w rodzinie Śląskiej. Muszę przyznać, że Ślązacy są bardzo gościnni i rodzinni. To bardzo otwarci ludzie z którymi świętować szczególny dzień mojej przyjaciółki, to był zaszczyt. Cieszę się bardzo, że moja przyjaciółka zdecydowała się na fotografię i reportaż ślubny. Dzięki temu będziemy wszyscy posiadać wspaniałe pamiątki do których będziemy mogli wracać zawsze kiedy będziemy mieć na to tylko ochotę.

Tym o to sposobem moja przyjaciółka zmieniła obyczaje w swojej nowej rodzinie do której wkroczyła w pięknym stylu. Jej suknia była widowiskowa a ona sama zjawiskowo piękna. Sam ślub odbył się w bardzo urokliwych warunkach a pogoda tego dnia dopisała, bo było słonecznie.