Wytrzymały Kross Level R1

Rowery górskie, które produkuje firma Kross, należą nie tylko do jednych z najlepszych, lecz także najtańszych. Reprezentują one idealną proporcję jakości do ceny. Niewątpliwie między innymi dlatego, cieszą się tak dużą popularnością wśród klientów. 

Bezpieczny Level R1 od Krossa

kross level r1W rowerach górskich najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo. Z racji tego, że na tego rodzaju jednośladach można osiągać relatywnie duże prędkości, muszą być one wyposażone w bardzo dobrej jakości osprzęt. Najważniejszym jego elementem są oczywiście hamulce. W przypadku Levela R1 są one klasyczne, szczękowe i zadbają o sprawne hamowanie nawet w najcięższym terenie i niezależnie od warunków atmosferycznych. Warto też zwrócić uwagę na markowy amortyzator, który idealnie tłumi drgania na nierównościach i wybojach. To ważne, ponieważ im mniej drgań dochodzi do kierownicy tym mniejsze obciążenie dla naszych nadgarstków i przedramion. Kross Level R1 jest dostępny w wersji damskiej oraz męskiej. Nie różnią się one ceną, a jedynie geometrią ramy. Koszt tego modelu to niewiele ponad tysiąc złotych, co czyni go jednym z najlepszych, a zarazem najtańszych „górali” na rynku. Efektowny design oraz ciekawe rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że R1 wybierają głównie osoby młode i dynamiczne. Czemu? Ponieważ ten jednoślad jest dokładnie taki, jak oni sami – przebojowy i bezkompromisowy. A w tym przypadku podobieństwa się zdecydowanie przyciągają. Ten rower możemy zamówić online, bezpośrednio ze strony producenta.

Linia Level jest uznawana nie tylko za tą o najlepszej jakości, ale również jako ta, która jest absolutnym bestsellerem w branży rowerowej. To rowery, niejako z automatu przypisane do rodzaju aktywności, jej częstotliwości oraz możliwości cyklisty.