Wystawienie oferty wynajmu biura

Przez trzy lata prowadziłam biuro ubezpieczeniowe. Wraz z mężem wyjeżdżamy zagranicę na rok. Po powrocie chcę wrócić do swojego biura. Na okres jednego roku, postanowiłam swoje biuro komuś wynająć. Mam nadzieję, że ktoś się skusi na moje biuro. Pomysł z wynajęcie podsunęła mi moja siostra. Ona ma zawsze genialne pomysły. 

Wynajem biura z całym wyposażeniem

wyposażone biura do wynajęcia - bydgoszczSwoje biuro pozostawiam w pełni wyposażone. Zabieram tylko wszystkie niezbędne dokumenty. Działalność ubezpieczeniową będę prowadzić zdalnie. Na wyposażeniu jest między innymi komputer stacjonarny, z którego wszelkie dokumenty zgrałam na dysk i wyczyściłam komputer z danych. Obok komputera jest też wydajna i profesjonalna kserokopiarka. Ja zabrałam tylko laptop, na którym będę pracować. Oczywiście wszystkie meble pozostają na miejscu. W pomieszczeniu socjalnym jest zarówno lodówka, jak i ekspres do kawy. Zrobiłam już zdjęcia swojego biura i zrobiłam dokładny opis wynajęcia. Uważam, że cena jest przystępna dla każdego. To wszystko umieściłam na specjalnej platformie, gdzie można wrzucać ogłoszenia. Ja swoje zamieściła w zakładce: wyposażone biura do wynajęcia – bydgoszcz. Liczę na to, że ktoś się skusi. Nie chcę, by moje biuro stało przez rok bezużyteczne. Tak może ktoś z niego skorzysta przez ten okres. Ktokolwiek nie wynajmie mojego biura, to będzie mógł sobie prowadzić działalność, jaką tylko będzie chciał. Ja natomiast zarobię na tym jakieś pieniądze, które na pewno przydadzą nam się, gdy już wrócimy do domu. Wyjeżdżamy zagranicę, ponieważ mąż dostał duże zlecenie na budowę osiedla. Gdyby wyjechał sam, to rzadko byśmy się widzieli. Po kilku godzinach zgłosił się pierwszy chętny do wynajmu biura. Bardzo mu się spodobało, więc myślę, że z tą osobą podpiszę umowę wynajmu. Nikt inny się nie zgłasza. W sumie myślałam, że będzie ciężko kogoś znaleźć do wynajmu biura. Wiem, że ludzie raczej szukają czegoś, by kupić, a nie wynająć na pewien okres. 

Podpisałam już umowę i uzgodniłam z tą osobą kwotę wynajmu. Okazało się, że prowadzi on działalność produkcyjną i robi u siebie remont budynków gospodarczych. Jest zadowolony, że udało mu się znaleźć coś zastępczego. Ja również jestem bardzo zadowolona. Mogę teraz spokojnie wyjechać z mężem, zagranicę, o nic się nie martwiąc.