Wysokiej jakości przyczepka rowerowa

Jeżeli chcemy przewozić dziecko na rowerze, to możemy to zrobić w specjalnym foteliku. Jednak musi mieć ono przynajmniej rok, ponieważ konieczne jest, aby potrafiło już samodzielnie siedzieć i najlepiej też chodzić. Innym sposobem jest wożenie malucha w przyczepce rowerowej, którą doczepia się do ramy roweru. Jej plusem jest to, iż można w niej wozić malucha od około pół roku.

Która przyczepka rowerowa jest najlepsza?

qeridoo przyczepki rowerowe sportex 1Decydując się na przewożenie dziecka w przyczepce, musimy znaleźć odpowiedni model, który posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Warto porównać ofertę różnych producentów, którzy oferują przyczepki dla jednego, lub dwójki dzieci. Obecnie bestsellerem są Qeridoo przyczepki rowerowe Sportex 1, ponieważ w wersji podstawowej mają spełniają wszystkie, możliwe funkcje. W zestawie mamy dyszel rowerowy, małe, przednie koło i moskitierę. Jest to bardzo lekka przyczepka, którą możemy wykorzystywać w trakcie jazdy na rowerze, ale także można z nią biegać, czy spacerować. Tak samo jak klasyczne wózki spacerowa ma pojemnik na niezbędne rzeczy, kilka kieszeni, regulowaną rączkę do prowadzenia, cze rozkładany fotel. Ma obniżony środek ciężkości, dzięki czemu jazda z nią jest bezpieczna i praktycznie nie ma szans na jej przewrócenie w trakcie jazdy. Dla bezpieczeństwa dzieci, są one przypisane pięciostopniowymi pasami, a główka jest chroniona specjalnym zagłówkiem, który także możemy ustawić na pożądanej wysokości. Model Sportex 1 ma w pełni zautomatyzowane zawieszenie, dzięki czemu można je dostosować do powierzchni po jakiej jeździmy. Nowoczesne amortyzatory na tylnych kołach zapewniają minimalizację jakichkolwiek wstrząsów, a mocny hydrauliczny hamulec gwarantuje maksymalnie krótką drogę hamowania. Przyczepką możemy jechać na zakupy, na spacer, pobiegać w parku, czy zabrać w niej malucha na przejażdżkę.

Nowa przyczepka marki Qeridoo z serii Sportex 1 kosztuje około dwóch tysięcy złotych i jest w pełni kompletna, dlatego nie potrzebujemy do niej już niczego dokupować. Producent udziela na nią aż dwuletniej gwarancji. Kiedy dziecko wyrośnie z przyczepki, bez problemu ją sprzedamy, ponieważ wielu rodziców z uwagi na niższe koszty, chce kupić używany model w dobrym stanie. Przez wiele funkcji jakie pełni jest świetną alternatywą dla klasycznego wózka.