Wykorzystanie płyt typu pleksi w Bydgoszczy

Od zawsze lubiłam rysować. Początkowo uczyłam się rysować patrząc na inne rysunki, później rozwijałam się patrząc na przedmioty i osoby, aż w końcu udoskonaliłam rysowanie tego, czego chce, bez potrzeby patrzenia na coś konkretnego. Teraz zajęłam się na poważnie rysowaniem karykatur w Bydgoszczy i zauważyłam, że wiele osób ceni sobie taką sztukę i chętnie widzi u siebie w domu ładnie narysowane karykatury ich samych. Zauważyłam jednak, że podczas zamówień coraz więcej osób pyta o to, w jakim stanie je dostarczam.

Oprawy z pleksi do kupienia w Bydgoszczy

plexi bydgoszczNa początku wysyłałam zawsze rysunki zwijane w rulon, które później każdy mógł oprawić tak, jak chce. Ale w momencie, gdy zaczęła rosnąć liczba pytań o to, czy nie mogę je w jakiś sposób sztywny oprawić, to zaczęłam myśleć nad czymś ekonomicznym, ładnym w wyglądzie i dobrze prezentującym narysowane i pokolorowane obrazki. Kiedy będąc u koleżanki przypadkowo zauważyłam, w jaki sposób oprawioną ma laurkę od jej córki, to od razu zrozumiałam co zrobię. Rysunki świetnie wyglądają oprawione w ramki z płyt pleksi. A jeśli chodzi o plexi Bydgoszcz była w stanie dać mi dokładnie to, czego potrzebowałam. Znalazłam odpowiedniego dostawcę i zaczęłam zamawiać właśnie takie pleksiglasy różnych wielkości do posłużenia mi jako idealne ramki do karykatur. Zależnie od formatu papieru dobierałam odpowiednią ramkę. Po skończeniu rysowania umieszczałam dzieło w plexi i dzięki temu miałam ładny, sztywny i idealnie widoczny rysunek. Najważniejsze, że widoczność była perfekcyjna, a dodatkowo karykatura była chroniona przed jakimkolwiek działaniem z zewnątrz. Rozwiązanie idealne, nie zastanawiałam się więc długo na tym, czy warto w ten sposób polepszyć moja działalność – to było dokładnie to, czego szukałam. Ludzie nie musieli się już więc pytać o formy dostarczania karykatur.

Każdy mój potencjalny klient mógł wybrać, czy chce dostać karykaturę zrolowaną, czy w formie rysunku w pleksiglasowej ramce. Zaczęłam nawet bardziej zachęcać ludzi do wybierania tej drugiej opcji, by wydawała mi się ona wyjątkowo ładna i świetnie się prezentująca. Wiadomo, że jeśli papier zwijamy, to niekiedy mogą pojawić się na nim pewne niedoskonałości, a sztywno utrzymana kartka papieru wygląda bez zastrzeżeń.