Wygodna torba bawełniana

Kiedy rozpoczęłam studia, wszystko w moim życiu uległo zmianie. Nie miałam już przedmiotów z każdej dziedziny, a jedynie te związane z moim kierunkiem. Nie nosiłam już piórnika ze sobą, ani plecaka, bo student zazwyczaj ma ze sobą tylko długopis i jakiś notatnik. Jednak nie miałam też żadnej wygodnej torebki, wiec musiałam kupić sobie coś odpowiedniego na zajęcia.

Oryginalne torby bawełniane

producent toreb bawełnianychNigdy nie przepadałam za jakimiś eleganckimi torebkami. Lubiłam luźne torby sportowe, jednak takich nie wypadało nosić na uczelnię. Musiałam więc iść do galerii i poszukać czegoś co będzie łączyło wygode z funkcjonalnością. Wtedy też po raz pierwszy zobaczyłam wygodne torby bawełniane. Uznałam, że będą idealne na każdą okazję. Były niezwykle pojemne i wygodne do noszenia. Zauważyłam, że producent toreb bawełnianych był mi znany, ponieważ kiedyś już miałam chyba jego portfel, który bardzo dobrze mi służył. Spodobał mi się fakt, że torby były w różnych wzorach i kolorach. Praktycznie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były bowiem torby ze śmiesznymi napisami, znanymi logo, postaciami z bajek i filmów i wiele innych. Ja zawsze ceniłam sobie oryginalne produkty, których nie miał zaraz każdy na ulicy. Dlatego też długi zastanawiałam sie nad jakimś unikalnym wzorem torby. Wtedy podeszła do mnie ekspedientka i poinformowała, że jeżeli się waham, mogę zamówić torbę z własnym napisem lub własną grafiką. Bardzo się ucieszyłam i od razu poprosiłam o jakiś kontakt. Bowiem zdjęcia później należało przesłać drogą mailową. Pomyślałam, że torba ze zdjęciem mojego psa i śmiesznym tekstem wypowiadanym często przez moją mamę będzie niepowtarzalna i nikt nie będzie miał takiej samej. Dlatego też od razu odesłałam na maila grafikę i napis. O dziwo już za trzy dni mogłam odebrać zamówienie. Pobiegłam do sklepu bardzo podekscytowana.

Jak tylko zobaczyłam moja własną, oryginalną torbę, nie posiadałam sie z radości. Od razu ją założyłam, przepakowałam do niej swoje rzeczy i poszłam pokazać ją mamie. Ta była w szoku, że można było tak spersonalizować zamówienie. Teraz się śmieje, że nie musi już powtarzać swojego tekstu, bo codziennie na niego patrzę jak idę zna zajęcia i go sobie przypominam. Torba świetnie się sprawuje każdego dnia i dobrze mi się ją nosi.