Wariograf przy wykrywaniu zdrad

fachowy wykrywacz zdrady

Pojęcie zdrada jest z pewnością znane większości z nas, ten temat dotyka niestety wiele osób. Z pewnością mieliśmy do czynienia z taką sytuacją w rodzinie, wśród przyjaciół i wiemy, o co chodzi, jednak nie zaszkodzi przybliżyć sobie jego znaczenie. Zdrada to niedochowanie wierności partnerce lub partnerowi, często złamanie przysięgi ślubnej. Jest to główny powód większości rozwodów na całym świecie, więc temat jest wszechobecny, nie dotyczy oczywiście tylko Polski. 

Wariograf — skuteczny wykrywacz zdrad?

fachowy wykrywacz zdradyStatystyki rozwodów i ślubów od kilku lat nie wyglądają zbyt optymistycznie, co rok odnotowuje się znacznie większą liczbę rozwodów niż ślubów — już w pierwszej połowie 2021 roku przeprowadzono o 2700 więcej rozwodów, niż sakramentów ślubnych nieważne czy w kościele, czy w urzędzie. Liczba zainteresowanych wzięciem ślubu maleje wraz z nowymi pokoleniami, wiele osób teraz uważa to za niepotrzebny szczegół. W końcu dużo łatwiej jest się rozstać, będąc jedynie w związku partnerskim, nie trzeba biegać po sądach przez kilka rozpraw, czekać na nie często miesiącami. Wiele osób ma z tyłu głowy, że ich związek po czasie może się rozlecieć, miłość do grobowej deski w tych czasach owszem, zdarza się, jednak jest to rzadkość. Duży procent pacjentów psychologów to osoby, które nie potrafią poradzić sobie z porzuceniem przez partnera życiowego, ze zdradą. Dużym problemem jest fakt, że do zdrady przyznaje się zaledwie dwadzieścia procent osób winnych, więc większość takich osób żyje w niewiedzy. Łatwo jednak wysnuć pewne podejrzenia, gdy nasza druga połówka zachowuje się dziwnie, może nakryliśmy ją na gorącym uczynku, a ona dalej upiera się, że to tylko kolega lub koleżanka z pracy. Pomóc może nam fachowy wykrywacz zdrady, czyli wariograf. Podłącza się go do sprawdzanego i zadaje mu pytania, na podstawie uderzeń serca łatwo odczytać jego intencje.

Kłamstwo, choć z zewnątrz często nie dajemy tego po sobie poznać, w środku wzbudza w nas wysokie emocje, przyprawia o szybszy puls, zwiększa ciśnienie krwi w naszym organizmie, a takie narzędzie z łatwością potrafi to wykryć. Należy jednak mieć na uwadze, że w przypadku rozwodu sądowego nie będzie to dowód wystarczający, jest on jedynie dowodem poszlakowym i nie będzie on wystarczający.

Więcej na: https://bez-klamstw.pl/

Dodaj komentarz