W czym karmić dziecko?

 

Każda przyszła mama zdaje sobie sprawę, że ciąża to pewnie najpiękniejszy okres w jej życiu, jeżeli nie ma przykrych dolegliwości ciążowych i nie może się już doczekać swojego upragnionego maluszka. Jednak z czasem, gdy poród nadciąga wielkimi krokami, pojawiają się wątpliwości, czy na pewno zaopatrzyłyśmy się prawidłowo do szpitala i czy niczego nam nie zabraknie.

Idealna koszula do porodu

koszula nocna do karmienia piersiąPrzygotowania do porodu i macierzyństwa to bardzo piękny czas. Jednak jak już pisałam wyżej, im bliżej terminu, tym pojawiają coraz to nowe wątpliwości – jak powinna wyglądać idealna wyprawka? Co ze sobą zabrać? W czym będzie wygodnie?  I jak się spakować? Jeżeli chodzi o dziecko, tutaj chyba żadna z kobiet nie ma wątpliwości, bo z góry wiadomo, że będą potrzebne pieluchy, ubranka i środki podstawowej higieny. Natomiast jeżeli chodzi o wyprawkę dla mamy, pojawia się problem jaką koszulę do karmienia wybrać? Ważne by było wygodnie. Zbawienny wpływ na nastrój mamy ma sen i wygodna pozycja. Dlatego też najlepsza do spania będzie koszula nocna do karmienia piersią, która jest miękka, wygodna oraz elastyczna. Innymi słowy, idealna do tego, by spokojnie się wysypiać i w razie potrzeby szybko nakarmić dziecko. Wspomniana koszula nocna do karmienia piersią, zazwyczaj posiada wygodne zakładki, które doskonale sprawdzają się podczas karmienia piersią. Dzięki nim i mamie, i maluszkowi, będzie miło i przyjemnie, ponieważ można je szybko odpiąć. Pośród koszul do karmienia, możemy znaleźć takie, w różnych wzorach, rozmiarach i materiałach. Jest to duża zaleta, ponieważ przyszła mama nie musi rezygnować z elegancji i swojego uroku,a wręcz przeciwnie – może czuć się nadal kobieco, stylowo a zarazem komfortowo. Mając już odpowiedni produkt, jak koszula nocna do karmienia piersią, wybrany osobiście przez nią i dostosowany do własnych potrzeb, każda przyszła mama, powinna być już spokojna i czekać na maluszka.

Drogie mamy,pamiętajcie o tym, że nawet jeżeli Wasze ciało się zmieniło, to nadal macie prawo, a nawet musicie wyglądać kobieco, elegancko, w swoim niezmiennym stylu, po to by czuć się dobrze. Z pewnością każda z was znajdzie odpowiednią dla siebie koszulę i będzie się w niej czuła zadbana, mimo, że to piżama. Zadowolona mama, to zadowolone dziecko, więc nie odmawiajcie sobie małych przyjemności w postaci komfortowej piżamki.