Testowanie roślinnej naturalnej farby

 

Moja siostra pracowała w drogerii, która cieszyła się dobrą renomą. Moja siostra Beata znała się na kosmetykach bardzo dobrze i dlatego też często prosiłam ją o poradę jak chciałam kupić jakiś nowy podkład do twarzy czy cienie do powiek. Zakupy zawsze robiłam tylko w tej drogerii, bo zawsze byłam zadowolona ze wszystkich kosmetyków, których używałam.

Nieniszcząca włosów roślinna farba

roślinne naturalne farby do włosówW ostatnim czasie w drogerii pojawiło się mnóstwo nowości, które były dobrych marek. Ceny początkowo były zaniżone w dużym stopniu, żeby zainteresować jak najwięcej klientek. Mnie najbardziej zainteresowały te innowacyjne roślinne naturalne farby do włosów, które były całkowicie nieinwazyjne dla włosów. Siostra zaoferowała mi współpracę, co mnie dość zaskoczyło, bo była to pierwsza taka sytuacja. Miałam testować te farby i opinie wrzucać na stronę internetową drogerii. Ucieszyłam się, ponieważ planowałam pofarbować włosy i szukałam jakiegoś nowego koloru. Od siostry dostałam dwie farby do włosów, które miałam przetestować. Wybrałam tę w kolorze palonej kawy, ponieważ idealnie mi odpowiadał. Miałam dość długie włosy i zawsze stosowałam dwie farby, żeby włosy całkowicie pokryć. Siostra powiedziała mi, że te roślinne farby są wydajne i upewniła, że jedno opakowanie w zupełności wystarczy. Wieczorem postanowiłam pofarbować sobie włosy i przetestować tę roślinną farbę, która miała być taka wyjątkowa. Już sama konsystencja mi się spodobała, ponieważ farbę łatwo rozprowadzało się na wilgotnych włosach. Zapach był całkiem przyjemny w przeciwieństwie to tych tanich farb, które swego czasu stosowałam. Farbę naturalną na włosach trzymałam przez czterdzieści minut, ponieważ chciałam uzyskać głęboki kolor. Kiedy zmyłam wszystko i wysuszyłam włosy, to byłam pod wrażeniem. Były lśniące i w całości pokryte farbą. Faktycznie jedno opakowanie wystarczyło całkowicie na całą długość moich włosów.

Opinię na temat tej farby napisałam tego samego wieczora. Byłam zachwycona tym produktem i cieszyłam się, że mogłam go przetestować. Moja ocena tego produktu spowodowała, że bardzo dużo osób decydowała się na kupno takiej roślinnej farby do włosów. Ja od tamtego czasu tylko ten produkt stosowałam, ponieważ był idealny dla moich słabych i zniszczonych włosów.