Szukam najlepszej działki budowlanej w Kruszwicy

Każdy w którymś momencie swojego życia staje nagle nad jedną w ważniejszych decyzji w swoim życiu. Musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chce kupić mieszkanie, dom, wybudować swój dom. Nie jest to łatwa decyzja. Wato dokładnie przemyśleć, najpierw oczywiście, gdzie chcielibyśmy zamieszkać, później czy decydujemy się na zakup mieszkania, domu, czy wolimy kupić działkę budowlaną i wybudować dom według własnego projektu.

Gdzie znajdę najlepszą działkę budowlaną w Kruszwicy

działki budowlane - kruszwicaJa z mężem już od dawna wiedzieliśmy, że chcemy wybudować swój dom. Musieliśmy jednak trochę na początku się wstrzymać, aby ubierać odpowiednią kwotę. Jednak kiedy tylko mogliśmy ruszyliśmy w poszukiwaniu idealnej działki budowlane – kruszwica, na której miał stanąć nasz dom. Chcieliśmy, aby działa była nie za duże, ale i nie za mała, abyśmy mogli urządzić ogród z grillem i z małym placem zabaw dla dzieci. Ponadto chcieliśmy, aby działka usytuowana była w cichej spokojnej okolicy, najlepiej oczywiście, aby to tej działki prowadziła asfaltowa, utwardzona droga. Ponadto zależy nam, aby nasz dom stał w pobliżu szkoły, może jakiegoś małego sklepu, apteki, poczty. Jednak to nie są obowiązkowe punkty dla nas. Dlatego też obecnie szukam najlepszej działki budowlane – Kruszwica. Mam nadzieję, że nasze poszukiwania przebiegną dość sprawnie i że niedługo będziemy mogli przystąpić do kolejnego etapu, budowania, wykańczania no i w końcu wprowadzenia się do naszego nowego, pięknego domu. Ale do tego jeszcze długa droga przed nami. Na szczęście jakoś po dwóch miesiącach intensywnych poszukiwań udało nam się znaleźć przepiękną działkę budowlaną, na której miał stanąć nasz wymarzony dom.Działa moim zdaniem jest po prostu idealna, znaleźliśmy dokładnie to czego szukaliśmy, oboje jesteśmy prze szczęśliwi.

Działaka była idealnej wielkości, wyglądała po por sru idealnie. Ponadto w pobliżu znajduje się szkoła oraz sklep, także lepszej lokalizacji chyba nie mogliśmy już sobie wymarzyć. Teraz już powoli planujemy – gdzie na działce stanie dom, gdzie posadzimy róże, gdzie będzie stała altanka z grillem. Już oczami wyobraźni widzę nasz wspaniały nowy dom, w którym będziemy wychowywać dzieci i będziemy dbać o nasze ognisko domowe. Już nie mogę się tego wszystkiego doczekać.