Szklanka z grawerem to doskonały pomysł na prezent

Kilka razy do roku stajemy przed dylematem, co podarować naszym bliskim w związku z ich urodzinami czy zbliżającymi się świętami. Zwłaszcza mężczyźni potrafią być kłopotliwi, jeśli chodzi o prezenty. Czym zatem obdarować szwagra czy teścia, jeśli nie chcemy kupować mu kolejnego krawatu ani pary skarpetek? Skorzystaj z poniższego poradnika, aby zaskoczyć Panów z najbliższego otoczenia podczas nadchodzącej okazji.

Szklanka z grawerem dla mężczyzny

szklanki z graweremChoć swojego faceta znamy na tyle, że zazwyczaj nie mamy problemu z wyborem prezentu, który sprawiłby mu radość i wywołał uśmiech na twarzy, to z teściem czy szwagrem możemy mieć już mały problem. Trzydzieste urodziny naszego brata to także nie lada wyzwanie, zwłaszcza że prezenty podczas takich uroczystości zazwyczaj traktuje się z przymrużeniem oka. Wówczas świetnym wyborem mogą okazać się szklanki z grawerem. Choć wyposażenie kuchni to zwykle pomysł na prezent dla Pań, to już naczynia do whisky stanowią bardzo męski element. Warto postawić na oryginalność i personalizacje podarunku. Ciekawy, śmieszny napis czy po prostu imię jubilata na pewno zadowolą niejednego mężczyznę podczas jego święta. Pojemność 250 mililitrów sprawdzi się dla fanów whisky, natomiast 0,5 litra to naczynie idealne dla degustatorów piwa. Podczas wyboru postawmy na wysokiej jakości nadruk termiczny, który będzie cieszył oko przez długi czas, nawet jeśli korzystamy ze zmywarki.

Jeśli stoimy przed dylematem, dotyczącym wyboru podarunku dla mężczyzny z okazji jego urodzin bądź innych okazji do świętowania, warto postawić na oryginalność, aby radość z otrzymania kolejnej pary skarpetek nie była udawana. Świetnym wyborem jest szkło na alkohole – szklanki do whisky lub kufle na piwo ucieszą każdego weekendowego degustatora napojów wyskokowych.