Solidne auto terenowe na akumulator

 

Każdy chłopiec chciałby jeździć samochodem tak jak jego tata, dlatego nic dziwnego, że ciągnie dzieci do wszelkich zabawkowych pojazdów. Najlepsze są te, do których można wsiąść i samodzielnie nimi kierować. Tego typu samochody znajdziemy w wielu sklepach z zabawkami lub w największej ilości będą one dostępne w sklepach internetowych.

Wyposażenie terenowych samochodów na akumulator

auto na akumulator terenowe z MP3Dzieci, które mieszkają w mieście, mają do dyspozycji liczne parki i alejki spacerowe, gdzie mogą chodzić i jeździć na rowerach, hulajnogach czy przemieszczać się w samochodach. Są tam równe nawierzchnie, więc klasyczne modele samochodzików sprawdzą się najlepiej. Są to przede wszystkim autka typu sedan, które charakteryzują się niskim zawieszeniem. Natomiast do pokonywania trawy, błota czy kamienistej drogi, lepiej się sprawdzi auto na akumulator terenowe z MP3. Jest to model stworzony do pokonywania przeróżnych przeszkód i przede wszystkim nierównego terenu. Jest on nieco większy niż klasyczne samochody, ma wysokie zawieszenie, duże koła do terenowej jazdy i regulowane amortyzatory. Dzięki nim jazda samochodem staje się prawdziwą przyjemnością. Maluchy mają zapewnione bezpieczeństwo dzięki pasom i specjalnej konstrukcji pojazdu. Dodatkowym atutem samochodów na akumulator są zamontowane funkcje dźwiękowe, które uprzyjemniają każdą podróż. W kierownicy poza klaksonem, znajduje się przyciski do zmiany kierunku jazdy i wejście na USB i MP3, które umożliwiają maluchowi słuchanie ulubionej muzyki w trakcie jazdy. Jak przystało na porządne, terenowe auto, posiada ono boczne lusterka, światła led w przednim zderzaku i nad przednią szybą. Ponadto silnik pojazdu imituje dźwięk identyczny z prawdziwym, więc maluch czuje się jakby jechał prawdziwym autem terenowym. Jak większość modeli samochodów na akumulator, także te posiada zdalny pilot.

Wyposażenie samochodu zasilanego na akumulator zależy od modelu i producenta. Droższe modele mają znacznie więcej funkcji, jak chociażby możliwość bujania na postoju. Jest to funkcja, którą posiadają stacjonarne samochodziki na żetony, które można spotkać w centrach handlowych. Cena pojazdu terenowego na akumulator waha się w przedziale od trzystu do nawet półtora tysiąca złotych, więc z pewnością każdy rodzic znajdzie model idealny dla swojego dziecka.