Publikacje na temat dizajnu

 

Jeżeli fascynuje nas na przykład cos takiego jak dizajn, to nie ma w tym zupełnie nic dziwnego. Możemy być bowiem całkowicie pewni, że interesuje on wiele osób i że faktycznie jest w tej dziedzinie wiele ciekawych rzeczy, które tylko dodatkowo zachęcają do zapoznawania się z nią. Jeżeli więc naprawdę pragniemy dowiedzieć się więcej, to warto jest poszukać na przykład książek na ten temat, bo wbrew pozorom jest ich mnóstwo i są one naprawdę interesujące.

Polskie projektowanie opisane w książce

książka - dizajn codziennyDesign pod różnymi postaciami do było coś, co fascynowało mnie odkąd tylko pamiętam. Nie chodziło tutaj jednak tylko o projektowanie jakichś popularnych, ogromnym i zabytkowych miejsc, ale o projektowanie zwykłych domów i innych tego typu rzeczy. Ostatnio interesowałam się tym szczególnie mocno i za wszelką cenę poszukiwałam miejsc, w których mogłabym znaleźć interesujące informacje na ważne dla mnie tematy dotyczące właśnie projektowania. Ostatnio zaczęłam więc na przykład odwiedzać bardzo różne księgarnie, z nadzieją, że znajdzie się dla mnie jakaś bardzo interesująca książka – dizajn codzienny okazał się nie być wcale takim nudnym i nieciekawym tematem, ponieważ o dziwo znalazłam mnóstwo publikacji na ten temat, czego się zupełnie nie spodziewałam. Publikacje były rzetelne, dobrze napisane i pięknie wydane i nie mogłam się tym wprost nacieszyć. Wszystkie te książki doskonale opisywały to jak design wyglądał kiedyś i jak wygląda dziś, było mnóstwo ilustracji, porównań i ciekawostek, o których nawet ja nie miałam pojęcia. Książka, którą kupiłam okazała się więc być dla mnie naprawdę fascynująca i nie żałowałam jej zakupu w żadnym, najmniejszym nawet stopniu, ponieważ dzięki niej ogromnie dużo się dowiedziałam i jeszcze bardziej zafascynowałam się kwestiami projektowania miejsc i rzeczy.

Dizajn polski to temat znacznie szerszy i ciekawszy, niż mogłoby się nam kiedykolwiek wydawać, dlatego warto jest zdobywać wiedzę na ten temat, bo dzięki niej na pewno będziemy bardziej oczytani, a nasze pojęcie o designie i fascynacja nim na pewno się pogłębią. Jest teraz bardzo wiele książek ciekawych oraz takich, które nas zainspirują oraz po prostu lektura czegoś takiego sprawi nam na pewno niebywałą przyjemność, więc bez dwóch zdań warto.