Pozbycie się owłosienia laserem

Natura każdego z nas w taki sposób wyposażyła, że na całym ciele mamy włosy. W niektórych miejscach są one dłuższe i szybciej rosną, a w innych jest ich mniej i rosną tylko do określonej długości. Niektóre są przez nas pożądane, jak na przykład włosy na głowie, a w innych miejscach wolelibyśmy ich nie mieć.

Efekt laserowego usuwania owłosienia

wrocław laserowe usuwanie owłosieniaNikt nie chce się pozbywał włosów, które rosną na głowie, bo są naszą wizytówką i często dodają pewności siebie, szczególnie w przypadku kobiet. Włosy które rosną na nogach są niemile widziane przez pani, bo muszą je systematycznie golić. Tak samo pod pachami i w okolicach bikini. Bywa, że panie na rękach mają tak grube włosy, że również w tym miejscu myszą je golić. W mieście Wrocław laserowe usuwanie owłosienia jest usługą kierowaną do kobiet i mężczyzn. W salonie kosmetycznym możemy szybko i bezboleśnie pozbyć się włosków z nóg, rąk, pleców, pach, czy okolic bikini. Krótko mówiąc pozbędziemy się owłosienia z całego ciała. Nie potrzebne są żadne kremy, ani pianki do golenia, bo laser działa bezpośrednio na skórę i włoski w niej się znajdujące. Kosmetyczka przy użyciu specjalnego pistoletu nakieruje wiązkę lasera na skórę, gdzie zostanie wypalony każdy włos razem z cebulką. Dzięki takiemu zabiegowi możemy się cieszyć gładką skórą nawet przez sześć miesięcy, lub dłużej. Aby efekt był długotrwały, działaniu lasera trzeba się poddać kilka razy, gdyż niektóre cebulki mogą nadaj pozostać pod skórą i będą z nich wyrastać nowe włoski. Na zabieg usuwania owłosienia należy przyjść z ogoloną skórą, gdyż wypalanie wyrośniętych już włosków może powodować pewien dyskomfort. Cały zabieg trwa niecałą godzinę i odbywa się w specjalnym gabinecie. Przed zabiegiem każda klientka przechodzi indywidualną konsultację z kosmetologiem, który ustali, czy nie ma ewentualnych przeciwwskazań do wykonanie zabiegu. Laser jest bezpieczny dla naszej skóry i nie powoduje powstawania podrażnień.

Korzystanie z usług profesjonalnych gabinetów kosmetycznych w kwestii usuwania owłosienia jest bardzo wygodne i szybkie. Nie musimy się martwić każdego dnia o dostęp do ostrej maszynki do golenia i organizować sobie nieco więcej wolnego czasu, aby zdążyć z depilacją nóg, pach i okolic bikini. Laserem wydepilujemy sobie skórę bez nieprzyjemnych krostek.