Odpowiednia suplementacja to klucz do sukcesu

 

Bycie w formie jest dzisiaj bardzo popularnym trendem, a branża trenerów personalnych przeżywa prawdziwy rozkwit. Wzrasta społeczna świadomość na temat roli sportu w życiu, a często wskazywane korzyści płynące z posiadania wyrzeźbionej sylwetki są w zasadzie niemożliwe do zanegowania. Wielu młodych ludzi marzy o tym, aby wyglądać jak z okładki czasopisma promującego zdrowy tryb życia, ale czy same ćwiczenia siłowe są w stanie to zapewnić? Na rynku jest prawdziwe zatrzęsienie suplementów i wspomagaczy treningowych, jak zatem wybrać dla siebie właściwe?

Jak nawadniać organizm, czyli zalety isostaru

isostarPierwszym, co należy zrobić po absolutnie każdym treningu jest zadbanie o właściwe nawadnianie organizmu. Czasami zwykła woda nie wystarczy, gdy brakuje jej odpowiednich właściwości stabilizacyjnych, a przecież nikt nie chce odkładać nadmiarów wody w organizmie. Napoje izotoniczne są kluczem do sukcesu, to właśnie dzięki nim będzie można nawodnić organizm w odpowiednim stopniu i to bez obaw, że wzrośnie nam waga. Dobrym rozwiązaniem może być np. koncentrat isostar. Porcję tego specyfiku wrzuca się do wody, miesza i pije, dbając przy tym o stabilizację poziomu substancji odżywczych obecnych w naszym organizmie. Omawiany koncentrat ma też jeszcze jedną istotną właściwość – oczyszcza organizm ze zbędnych toksyn, które mogą zaburzyć właściwy rytm treningu. Isostar należy zażywać regularnie podczas treningu w mniej więcej piętnastominutowych odstępach. Dobrze jest też wziąć kilka łyków podczas rozgrzewki i już po samym treningu. Jedna porcja specyfiku zawiera się w pięciuset mililitrach wody, a samego koncentratu należy wsypać trzy łyżeczki. Dzięki takiemu nawodnienie nie trzeba się obawiać o spadek siły czy formy. Kolejny trening na pewno przebiegnie odrobinę lepiej niż poprzedni.

Napoje izotoniczne to fantastyczne rozwiązanie nie tylko dla biegaczy czy w ogóle entuzjastów treningów typu cardio, ale również dla kulturystów i sportowców siłowych. Skuteczne nawadnianie organizmu jest niezbędne każdemu człowiekowi, nawet nietrenującemu, lecz w przypadku wysiłków fizycznych jest to tym bardziej kwestia wymagająca rozwagi. Dobre nawadnianie gwarantuje zwiększenie wytrzymałości i siły mięśniowej, a obie te sprawy są niebagatelne podczas wykonywania ćwiczeń.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Sport