Nocleg w Ustrzykach Dolnych

Znalezienie miejsca na kolejne wakacje nieraz bywa dość trudne. Owa trudność wynika z faktu, że jest tyle pięknych miejsc, które chciałabym odwiedzić, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wiedziałam, że chciałabym pojechać do jakiegoś urokliwego miejsca, z dala od miejskiego zgiełku, blisko natury. Od zawsze kochałam góry. Już jako małe dziecko odwiedziłam wiele miejscowości górskich.

Idealna kwatera w Ustrzykach Dolnych

ustrzyki dolne kwateryMyślę, że moją pasję przejęłam od moich rodziców, którzy zwiedzili już naprawdę dużo miejsc w górach oraz zdobyli niejeden szczyt. Już jako kilkulatka towarzyszyłam im w wyprawach, oczywiście w tych mniej wymagających, w których dziecko sobie poradzi. Z tych wielu wycieczek szczególnie zapamiętałam wyprawę do Ustrzyk Dolnych. Zapamiętałam tę miejscowość, ze względu na to, że było tam wyjątkowo pięknie. Zapamiętałam również urocze knajpki w tej miejscowości, pamiętam, że były to typowo turystyczne lokale, dało się tam odczuć atmosferę wakacji. Nie wiem czy wiecie, ale Ustrzyki dolne to stolica powiatu Bieszczadzkiego. W te lato postanowiłam wrócić to tego miejsca ponownie, zobaczyć czy bardzo zmieniło się od czasów mojego dzieciństwa. Zdecydowałam się więc, że celem kolejnej podróży będą właśnie Ustrzyki Dolne Kwatery to był pierwszy krok, który musiałam wykonać po podjęciu tej decyzji. Moim celem było zarezerwowanie noclegu, który będzie jednocześnie w przystępnej ceni, blisko centrum oraz będzie przede wszystkim klimatyczny. Na tym ostatnim aspekcie zależało mi najbardziej. Jaki nocleg ostatecznie wybrałam? Najbardziej do gustu przypadły mi pokoje w pięknej Willi. Znalazłam wiele pięknych zdjęć z tego hotelu oraz przeczytałam wiele pozytywnych recenzji. Nie pozostawało nic innego jak zarezerwować ten nocleg. Kiedy wreszcie nadszedł dzień wyjazdu, nie mogłam się już doczekać kiedy dotrę na miejsce i zobaczę miejsca z mojego dzieciństwa. 

Na szczęście okazało się, że wybrany przeze mnie nocleg był dokładnie tak samo piękny jak w internecie, może nawet piękniejszy. Właściciele kwatery okazali się być bardzo uprzejmymi i pomocnymi ludźmi. A to niezwykle cenne w takich miejscach. Kiedy weszłam do naszego pokoju, najbardziej zachwycił mnie widok z okna. Przedstawiał jeden z bieszczadzkich szczytów. Myślę, że to będą piękne wakacje.