Niedrogie szkolenia z podstaw hipnozy w Toruniu

Moja siostra niedługo kończy trzydzieści lat. Pomyślałam, że w ramach prezentu zapisze ją na kurs hipnozy. Wiem, że od dawna się tym interesuje, ale zwyczajnie nie było jej stać na podjęcie takiego szkolenia. Kursy hipnozy są dosyć drogie, bo cena za dwutygodniowe szkolenie oscyluje w granicy trzech tysięcy złotych. Stać mnie na taki wydatek, więc nie widzę powodu, abym miała oszczędzać na prezencie dla siostry. Muszę tylko zorientować się, gdzie takie szkolenia się odbywają.

Profesjonalne szkolenie z hipnozy w Toruniu

hipnoza szkolenieNa pewno, siostra nie będzie mogła wyjechać daleko, bo ma małe dziecko. Dobrze, gdybym znalazła szkolenie z hipnozy na terenie Torunia, ewentualnie w Bydgoszczy. Zaraz wejdę w wyszukiwarkę internetową i znajdę stosowne informacje. Wpisałam frazę:,,hipnoza szkolenie Toruń”. Uzyskałam aż cztery wyniki, więc nie jest źle. Nie spodziewałam się, że w Toruniu są cztery ośrodki szkoleniowe. Wybiorę dla siostry najlepszy kurs, który uczy od podstaw hipnozy i zakończony będzie uzyskaniem certyfikatu. Być może siostra w przyszłości będzie chciała otworzyć swój własny gabinet. Siostra obecnie nie pracuje, wiec zawsze byłaby to jakaś alternatywa na przyszłość. Zapisałam ją na dwutygodniowy kurs w Toruniu, który kosztował mnie dwa tysiące dziewięćset złotych. Wpłaciłam też zaliczkę w wysokości tysiąca złotych. Zaliczka niestety przepadnie, jeśli siostra nie będzie mogła wziąć udziału w szkoleniu. Jest to moje ryzyko, ale je podejmę. Na kursie zostaną przedstawione sposoby wprowadzania w trans oraz metody sugestywnego oddziaływania na człowieka. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma skrypt i materiały do nauki, które przydadzą się do nauki na końcowy egzamin. Myślę, że siostra nie będzie mieć problemu z jego zdaniem, bo jest dość bystrą i ambitną osobą.

Mam nadzieję, że siostra będzie zadowolona z tego prezentu. W przeciwnym razie, stracę zaliczkę w wysokości tysiąca złotych. To nie jest mało pieniędzy, więc byłoby szkoda. Dziś zarezerwowałam miejsce. Kurs odbędzie się za niecały miesiąc. Sądzę, że siostra będzie zachwycona, w końcu od dawna o takim szkoleniu marzyła. Nie byłoby jej stać na jego realizację, więc postanowiłam jej podarować w prezencie. Ciekawe, co powie na to jej maż, który jest sceptyczny wobec hipnozy.