Nadruki wykonywane sitodrukiem

Jeśli chcemy zrobić dobrą reklamę swojej firmie, która będzie trafiać do klientów, a jednocześnie nie będzie nachalna lub znudziło nam się kupowanie ubrań w sieciówkach i nie chcemy już więcej chodzić w koszulkach takich jak sto innych osób, to możemy skorzystać z oferty firmy, która wykona nam koszulki na zamówienie.

Nadruk na koszulkę

koszulki polo z nadrukiemOstatnimi czasy nadrukowywanie różnego rodzaju grafik na ubrania stało się bardzo popularne. Koszulki polo z nadrukiem, który własnoręcznie zaprojektowaliśmy są świetną odskocznią od ubrań z sieciówek. Chodząc w takich koszulkach możemy poczuć się wyróżnieni spośród tłumu osób kupujących ubrania w sieciówkach. Takie koszulki to nie tylko sposób na indywidualność, ale też świetna reklama firmy. Z tego typu reklam korzystają największe firmy na całym świecie, więc my też możemy. Możemy, a nawet powinniśmy, bo jest to jeden z lepszych rodzajów reklamy. Pracownicy naszej firmy w koszulkach z jej logo będą stanowić dobrą reklamę. Nadruk na koszulki wykonywany jest metodą sitodruku. Dzięki temu grafika na koszulce jest bardzo wyraźna, nadruk jest wykonany z dbałością o wszystkie szczegóły. Dużą zaletą tej metody wykonywania nadruku na tkaninach jest to, że tak wykonany nadruk jest bardzo wytrzymały. Koszulkę możemy prać w pralce razem z resztą swojej garderoby, bez obaw o to, że nadruk zniszczy się po zaledwie kilku praniach lub zafarbuje nasze inne ubrania. Taki nadruk jest tak samo wytrzymały, jak ten na koszulkach kupionych w sieciówkach.

Nadrukowanie grafiki na koszulkę w przypadku, gdy posiadamy własną kosztuje zaledwie kilkanaście złotych. W przypadku dużego zamówienia ta cena ulega znaczniej obniżce. Jeśli zamówimy na przykład sto nadruków, to cena za jeden wyniesie maksymalnie kilka złotych.