Laserowy zabieg w Szczecinie

 

Osoby, które szczególnie dbają o siebie, wykonują zazwyczaj szereg różnych czynności oraz zabiegów pielęgnacyjnych. Część takich zabiegów można z powodzeniem wykonywać regularnie we własnym domu, ale niektóre wymagają udziału profesjonalnego personelu i muszą być wykonywane w klinice albo w dobrym gabinecie kosmetycznym.

Usunięcie włosów za pomocą lasera

laserowe usuwanie owłosienia szczecinLudzie borykają się z najróżniejszymi problemami związanymi z własnym wyglądem. Mogą to być problemy z cerą, pojawiającymi się zmarszczkami albo słabymi paznokciami. Jednym z największych kłopotów są te związane z depilacją, czyli pozbywaniem się niechcianych włosków. Jeśli codzienna depilacja sprawia nam kłopoty i mamy dość podrażnionej skóry czy wrastających włosków, najlepszym rozwiązaniem będzie laserowe usuwanie owłosienia szczecin. Depilacja wykonywana w warunkach domowych, na przykład za pomocą maszynki albo depilatora, nie zawsze daje satysfakcjonujące efekty. Bardzo często na podrażnione skórze pojawiają się nieestetyczne krostki, a skóra nie jest idealnie gładka. Natomiast dzięki zabiegowi wykorzystującemu sprzęt z nowoczesnym laserem, możemy pozbyć się włosków na całe życie. Efekt, jaki uzyskamy, to gładka skóra nóg czy twarzy. Takiemu zabiegowi mogą się poddać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, ale istnieje szereg różnych przeciwwskazań, z którymi należy się zapoznać. Jednymi z kluczowych przeciwwskazań jest przede wszystkim ciąża, a także okres karmienia piersią. Zabiegowi nie mogą się poddać również osoby chorujące na różne choroby skóra, jak przykładowo łuszczyca, a także na nowotwór. Należy także pamiętać o tym, że skóra przed zabiegiem nie może być opalona, nie mogą się na niej pojawiać żadne zmiany wirusowe, a także na kilka tygodni przed zabiegiem nie można depilować na przykład nóg za pomocą wosku. Jeżeli jednak nie dotyczą nas żadne przeciwwskazania i jesteśmy zdrowi, możemy umówić się na pierwszy z kilku zabiegów.

Marzenia o pięknej, gładkiej i pozbawionej krostek skórze mogą się spełnić w bardzo prosty sposób – wystarczy umówić się na szereg zabiegów z użyciem lasera, za pomocą którego zbędne owłosienie zostanie usunięte. Efektem tych zabiegów będzie gładka skóra bez potrzeby codziennej depilacji czy golenia, ponieważ włoski zostają usunięte i już nigdy nie odrastają.