Hotel z oszczędnymi grzejnikami

Hotel wymagał sporej inwestycji, z czego dość szybko zdałem sobie sprawę. Goście coraz rzadziej rezerwowali pokoje, ponieważ komfort nie był wystarczający. Przede wszystkim brakowało ogrzewania, którego nie miałem, bo to było w mojej ocenie za drogie.

Elektryczny grzejnik w każdym pokoju hotelowym

grzejniki elektryczne z niskim poborem energiiMusiałem coś zmienić, żeby zacząć zarabiać, bo nie chciałem pójść z torbami. Hotel był dla mnie zbyt ważny, dlatego podjąłem decyzję, że zamontuję w każdym pokoju hotelowym ogrzewanie. Miałem świadomość, że koszty drastycznie się zwiększą, ale co miałem robić? Wszystko jednak potoczyło się o wiele lepiej niż zakładałem, ponieważ nawiązałem kontakt z przedsiębiorcą, który był profesjonalny. To on zasugerował mi, żebym zainwestował w grzejniki elektryczne z niskim poborem energii, jeżeli nie chcę dużo płacić za ogrzewanie. Pokazał mi nawet przykładowe rozliczenie kosztów ogrzewania jednej z większych firm i rzeczywiście było dość niskie. To mi w znacznym stopniu poprawiło nastrój i od razu postanowiłem kupić te grzejniki elektryczne, które polecił mi ten przedsiębiorca. Jego pracownicy mieli zająć się montażem tych grzejników w pokojach hotelowych i znali się na tym doskonale. Zakup grzejników wrzuciłem w koszty i dzięki temu udało się już podczas zakupów wykonać pierwsze oszczędności. Ogrzewanie miało być zamontowane w ciągu miesiąca i cieszyłem się, bo zbliżała się jesień i będę mógł zapewnić gościom hotelowym wysoki komfort. Jestem przekonany, że wszyscy to docenią.

Faktycznie grzejniki pobierały mało energii i rachunki nie były wcale wysokie. Goście szybko docenili fakt, że pokojach było ciepło i znowu napływało coraz więcej rezerwacji. Naprawiłem ten błąd i dzięki temu tylko zyskałem. Byłem spokojny o przyszłość swojego hotelu.