Gdzie kupić wózek Bebetto?

Dzieci do urodzenia do około szóstego miesiąca życia powinny jeździć w popularnych głębokich wózkach, ponieważ ich kręgosłupy nie są w stanie ich utrzymać w pozycji pionowej. Około półrocze dzieci potrafią już samodzielnie siedzieć, więc można je przenieść do spacerówki, w której przede wszystkim siedzą, a leżeć mogą jedynie w chwili drzemki podczas spaceru.

Jakie wózki produkuje marka Bebetto?

bebetto vulcanoNiedoświadczeni rodzice mogą mieć problem z wyborem najlepszego wózka, ponieważ nie mają doświadczenia i nie wiedzą co będzie istotne w trakcie użytkowania. Najlepiej w takiej sytuacji zdać się na opinię innych rodziców, którzy mają już za sobą taką decyzje i z własnego doświadczenia mogą doradzić. Najczęściej wybór pada na Bebetto Vulcano, ponieważ jest to model wytrzymały, świetny jakościowo i praktyczny. Przede wszystkim gondola i spacerówka jest montowana na jednym i tym samym stelażu, więc oszczędzamy miejsce. Po złożeniu nie zabiera on wiele miejsca, więc bez problemu schowamy do w szafie, czy spakujemy do bagażnika samochodu. W tym modelu są cztery pompowane koła, które świetnie się trzymają drogi i pozwalają na łatwe manewrowanie na zakrętach. Dla wygodny mam, pod wózkiem znajduje się pojemna torba na zakupy, dzięki czemu nie trzeba ich trzymać w ręce. W modelu Vulcano dołączona jest także torba pielęgnacyjna, którą można zawiesić na poręczy do prowadzenia wózka. Jest ona dostosowana do przechowywania rzeczy malucha. Wielu rodziców skarży się, że budki w ich wózkach są bardzo małe i liche, dlatego firma Bebetto wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła duże, rozkładane budki, które świetnie chronią dziecko przed deszczem, wiatrem, czy chłodem. W komplecie do wózka zawsze jest dołączona moskitiera chroniąca dziecko przed owadami i folia przeciwdeszczowa nakładana na gondolę lub spacerówkę.

Marka Bebetto jest obecna na polskim rynku od wielu lat i często jest nagradzana za wysoką jakość i funkcjonalność modeli wózków. Już wielu rodziców ją doceniło i wybrało dla swojej pociechy, a to jest najlepszy dowód potwierdzający liczne odznaczenia. Wózek jest dziecku potrzebny jedynie przez kilka pierwszych lat życia, a potem można go sprzedać lub zachować jeżeli planujemy rodzeństwo dla naszej pociechy. Z pewnością model Vulcano wytrzyma kilka pokoleń.