Gdzie kupić kojec porodowy dla macior?

 

Dla każdego hodowcy trzody chlewnej, jest bardzo istotne, by jego zwierzęta miały komfortowe warunki do życia i rozmnażania. Zapewnia to maksymalnie duże korzyści z prowadzenia gospodarstwa, a zwierzęta przebywające w komfortowych warunkach, znacznie lepiej się czują. 

Kojce porodowe dla świń

kojec porodowy dla maciorMaciory, będące w ciąży, zasługują na szczególne względy i troskę. Nie mogą przebywać wspólnie z innymi świniami, z obawy o infekcję oraz niewystarczający komfort. Od ilości młodych w miocie zależy nasz zysk, a im bardziej komfortowe warunki ma maciora, tym lepiej znosi ciąże, a ryzyko jej utraty spada do minimum. Kojec porodowy dla macior po porodzie, to w takiej sytuacji idealne rozwiązanie. Jednak czym on jest tak naprawdę? To zazwyczaj rodzaj ogrodzenia, przypominającego klatkę, lecz nieosłonięte od góry i posiadające furtkę, by zwierzę mogło opuszczać je samodzielnie. Kojce porodowe mogą być wykonane z różnych materiałów. Najczęściej są one z metalu, jednak znajdziemy też takie z tworzyw sztucznych, które są łatwiejsze w czyszczeniu. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu, maciora ma pełen komfort i zyskuje przestrzeń tylko dla siebie, co w czasie ciąży jest jej bardzo potrzebne. Jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem kojców porodowych dla macior, najlepiej znaleźć ich producentów, za pośrednictwem internetu. Tam znajdziemy strony internetowe producentów i dystrybutorów tego typu ogrodzeń. Na nich natrafimy na szczegółowe opisy kojców wraz z cennikami. Kojce są produkowane w wielu rozmiarach.

Jeżeli poważnie myślimy o naszym gospodarstwie, konieczne jest zadbanie o komfort zwierząt, które hodujemy. W szczególności tych, będących w ciąży. Kojce dla macior są zarówno pojedyncze, jak i zbiorowe, ale to jaki wybierzemy jest wyłącznie kwestią naszych potrzeb.