Duży wybór plafonów w nowo otwartej hurtowni

 

Miałem mały sklepik osiedlowy, w którym oferowałem żarówki, lampki i nie mogłem narzekać, ponieważ klienci mnie lubili. Dlatego właśnie na zakupy przychodzili do mojego sklepu mimo, iż cen wcale takich niskich nie miałem. Lampy i żarówki jednak były najlepszej jakości.

Niższe ceny plafonów w hurtowni z oświetleniem

plafon ledOd sąsiada, który miał sklep nieopodal, dowiedziałem się, że została otwarta jakaś nowa hurtownia, w której był dział z oświetleniem i podobno były tam najniższe w województwie ceny. To mnie zdecydowanie zainteresowało, ponieważ w swoim sklepie oferowałem oświetlenie i zamierzałem się zaopatrzyć w towar w tej właśnie hurtowni. Sąsiad przy okazji polecił mi plafon LED, który tam sobie kupił i zapewnił mnie, że jak zamówię te plafony, to klienci na pewno będą chętnie je kupowali. Znałem się na plafonach, więc jak wybrałem się do tej hurtowni, to dokładnie je sobie sprawdziłem. Rzeczywiście, plafon, o którym powiedział mi sąsiad był rewelacyjny a co więcej wyjątkowo tani. W całej hurtowni oświetlenie było w bardzo niskich cenach i już wiedziałem, że w towar będę się tylko tam zaopatrywał. Poza plafonami kupiłem do swojego sklepu jeszcze dużo żarówek i kilka lampek, które były bardzo nowoczesne. Klientom oferowałem modne rozwiązania i cieszyłem się, że w sklepie pojawi się nowy asortyment. Kiedy wróciłem do sklepu, to od razu wystawiłem wszystko na sprzedaż. Jeden plafon ustawiłem na wystawie, żeby był na widoku wszystkich klientów.

Sąsiad, jak się dość szybko okazało miał dużo racji. Plafony zrobiły w moim sklepie furorę i klienci najchętniej je kupowali. Ceny nieco obniżyłem, ponieważ kupiłem w hurtowni tanio i dlatego mogłem sobie na to pozwolić. To też miało wpływ na fakt, że klienci chętniej do mnie zaglądali.

Więcej możecie Państwo dowiedzieć się na stronie:  naszeledy.pl