Duże zainteresowanie przedłużaniem włosów

 

W mojej rodzinie fach fryzjerski przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Fryzjerką była moja babcia, mama,  no i teraz ja. Co prawda długo ociągałam się z tą decyzją, szukając jakiejś innej drogi, jednak ostatecznie zdecydowałam się na bycie fryzjerką. Doszłam do wniosku, że bardzo to lubię i nie ma co robić coś innego na siłę. Poszłam więc do szkoły fryzjerskiej. Swoją wiedzę i umiejętności uzupełniam licznymi kursami. 

Nauka przedłużania włosów

przedłużanie włosów - kursKiedyś wydawało mi się, że fryzjer to takie mało znaczące zajęcie. Co prawda miałam przykład mojej mamy, której się powodzi. Prowadzi ona kilka salonów i sama jest fryzjerką właśnie. Ale chyba nie byłam w stanie uwierzyć w to, żebym mogła osiągnąć taki sukces jak moja mama. Szukałam więc w życiu innej drogi, uparcie uciekając od tego, co przecież zawsze lubiłam. Ostatecznie jednak i tak ukończyłam szkołę fryzjerstwa. Jestem technikiem, ale nie chciałam na tym poprzestać. Dlatego co jakiś czas jeżdżę na różnego rodzaju kursy, które poszerzają moją wiedzę i szlifują umiejętności. Ostatnio dużo klientek pytało mnie o przedłużanie włosów – kurs znalazłam w ciągu tygodnia. Zapisałam się na niego i właśnie jestem po ostatnich zajęciach. Okazało się, że sama czynność przedłużania włosów nie jest taka trudna, jak mi się wydawało. Zrobię kilka takich przedłużeń i wejdę w wprawę. Kobiety bardzo chętnie korzystają z zabiegu przedłużania włosów. Wiele z nich nie jest bowiem w stanie zapuścić włosów tak mocno, jakby chciało. Każdy ma inne włosy i niektórym genetycznie rosną one tylko do pewnej długości. Często przedłużenie włosów staje się dla pań realizacją marzeń o włosach do pasa. O takich włosach wiele z nas marzyło będąc małą dziewczynką. Wtedy naszymi idolkami były księżniczki z bajek. A te zawsze miały piękne, długie i gęste włosy. Teraz, dzięki zabiegowi przedłużania włosów, my też możemy takie mieć.

Od kilku lat jestem czynną fryzjerką, mimo tego, że długo zwlekałam z podjęciem decyzji o takim zajęciu. Ostatecznie okazało się, że bardzo lubię pomagać ludziom dobierać fryzury. Co jakiś czas robię też różnego rodzaju kursy, które poszerzają moje kwalifikację. Ostatnio ukończyłam kurs na przedłużanie włosów. Dużo kobiet jest zainteresowanych tego typu usługą. Okazało się, że jest ona całkiem prosta.