Doprowadzenie instalacji elektrycznej w domu

Mieszkamy wraz z żoną w wolno stojącym domku jednorodzinnym. Ostatnio nieoczekiwanie powiększyła nam się rodzina. W związku z tym musieliśmy rozbudować trochę nasz dom. Na szczęście było to możliwe. Dobudowaliśmy dwa pokoje. Szybko się uwinęliśmy. Pozostała nam kwestia doprowadzenia do tych pokoi instalacji elektrycznej. Potrzebowaliśmy usług elektryka, który się tym zajmie. Ponieważ elektryk, który zajmuje się od zawsze naprawami u nas w domu jest na urlopie, musieliśmy znaleźć kogoś innego.

Poszukiwania elektryka w Warszawie

instalacje elektryczne - warszawaZależało nam na czasie, ale i na jakości usługi. W końcu taka instalacja elektryczna powinna przetrwać w mieszkaniu co najmniej kilkanaście lat. Jakiekolwiek problemy z nią wymagają gruntownego remontu. Swoje poszukiwania zaczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: instalacje elektryczne – warszawa i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szukaliśmy kogoś polecanego, z okolic naszego osiedla, tak żeby nie musieć płacić dodatkowo za jego dojazd z drugiej części Warszawy. Dość szybko udało się trafić kogoś godnego zaufania. Elektryk mieszkał niedaleko nas w dodatku miał bardzo dobre opinie internautów. Miał nawet swoje portfolio, gdzie opisywał wykonywane usługi, a nawet całe projekty instalacji elektrycznej. Umówiliśmy się z tym elektrykiem na spotkanie. Od razu po przybyciu wiedziałem, że to dobry fachowiec. Miał przy sobie profesjonalny sprzęt elektryczny. Od razu wzięliśmy się z nim do projektowania instalacji elektrycznej w dwóch nowych pokojach. Elektryk sprawdził, jak ułożone są kable w ścianach w pozostałych pomieszczeniach. Następnie uzgodniliśmy, w którym miejscu będzie potrzebować gniazdek i oświetlenia w pozostałych pokojach. Elektryk naniósł na plan pomieszczeń odpowiednie oznaczenia. Uzgodniliśmy też kwestię ogrzewania. Następnie przeszliśmy do kwestii ceny. Muszę przyznać, że była to cena bardzo przystępna.

Już następnego dnia elektryk wziął się do pracy przy instalacji elektrycznej. Ponieważ pracował na profesjonalnym sprzęcie mimo tego, że był bardzo dokładny i skrupulatny prace bardzo szybko posuwały się do przodu. Byliśmy z żoną bardzo zadowoleni, kiedy już cztery dni później prace elektryczne były w tych pokojach skończone. Od razu sprawdziliśmy również bezpieczniki i cała elektryka działała bez zarzutu.