Dobór męskich dodatków – drewniany zegarek

 

Jeżeli chodzi o wybór dodatków do codziennej stylizacji wydaje się, że to kobiety mają o wiele większe pole do popisu. Jednak mężczyzna wcale nie musi zostawać z tyłu, wystarczy, że wybierze sobie odpowiedni zegarek, który doskonale prezentując się na nadgarstku uświetni każdą stylizację. Ogromna różnorodność czasomierzy może sprawić nieco trudności, warto więc dobrze przemyśleć wybór, aby zegarek pasował do różnorodnych stylizacji, nadając im niepowtarzalnego charakteru oraz przyciągając uwagę innych osób.

Oryginalny dodatek w postaci drewnianego zegarka

oryginalny zegarek drewniany męskiDo najciekawszych dodatków należą właśnie te, które charakteryzują się nie tylko niebanalnym wyglądem, ale również funkcjonalnością. Noszenie zegarka na nadgarstku jest nie tylko okazją do wyrażenia swojego stylu oraz poczucia estetyki, ale również sprawia, że nie musimy zerkać na telefon, aby przekonać się, która jest aktualnie godzina. Jak dobrać czasomierz, aby dobrze prezentował się ze stylizacjami o różnym charakterze? Jednym z ciekawszych rozwiązań jest oryginalny zegarek drewniany męski, który z pewnością przykuje wzrok napotykanych osób. Jest to taki dodatek, który pozwala na urozmaicenie każdego stroju oraz nadanie mu niebanalnego stylu. Taki czasomierz wykonany z naturalnych materiałów jest bardzo dobrym pomysłem dla osób, które lubią przyrodę oraz niepowtarzalny design. Zegarki tego rodzaju wykonywane są z różnych drzew – od tych, które znamy z naszego kraju (jak np. orzech, klon, dąb) po drzewa egzotyczne (heban, wenge i wiele innych). Taka różnorodność pozwala na tworzenie wielu bardzo ciekawych zestawień kolorystycznych, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeżeli wybrało się już wygląd koperty, warto się zastanowić nad tym, jaką chce się mieć do niej bransoletę. Może to być np. taka, która również jest wykonana z drewna, albo paski ze skóry naturalnej czy wytrzymałego nylonu.

Zegarek wykonany z drewna o bardzo ciekawy oraz niepowtarzalny dodatek. Każdy model jest na swój sposób unikatowy – nie ma bowiem dwóch zupełnie identycznych kawałków drewna. Ponadto takie czasomierze doskonale prezentują się w najróżniejszych stylizacjach, dlatego każdy powinien znaleźć taki, który pozwoli na ukazanie indywidualności oraz urozmaicenie każdego stroju.